پنج‌شنبه 13th سپتامبر 2012 , ساعت: 03:09کد مطلب : 23163 نسخه قابل چاپ
تاکید دوباره مهدی طائب: آقای خامنه‌ای باید رهبر کل جهان باشد

رهبر انقلاب خوبی هایی از مغولستان بیان می کرد که مسئولان آن کشور از آن خبر نداشتند!

رئیس قرارگاه عمار در سخنانی عجیب  گفت: وقتی اسم مغولستان به زبان می‌آید همه بدی‌های آنها را می‌شناسند، در صورتی که رهبر انقلاب در دیدار با مسوولان این کشور خوبی‌هایی را از این کشور بیان کردند که نه تنها من، بلکه خود آن مسئول هم از آنها اطلاعی نداشت.

به گزارش  «خبرگزاری دانشجو»،  مهدی طائب، رئیس قرارگاه عمار پیش از ظهر روز ۲۱ شهریورماه در مراسم سالروز شهادت امام صادق(ع) در مسجد قدس بندرعباس  با اشاره به قیام مردم مصر و بیان اینکه “چرا مردم مصر حسنی‌مبارک را به زمین زدند”، گفت: چون مردم مصر ابتدا فکر می‌کردند که همان کسی که به خدا ایمان دارد ریاست کشور را بر عهده دارد امام و هدایت‌کننده کشور نیز، است که البته بعد از اینکه متوجه شدند حسنی مبارک اصلا دین ندارد، او را به زمین زدند.

وی بعد از بیان ویژگی های امام صادق و امام علی  با طرح این سوال که “تفاوت مقام معظم رهبری با سایر رهبران دنیا چیست” ادامه داد: اعتقاد ما این است که رهبر انقلاب اسلامی ایران باید رهبر کل دنیا باشد، زیرا در دنیا هیچکس به خوبی ایشان نیست.

وی با بیان اینکه دیدگاه ما نسبت به انتخاب رهبر ناسیونالیستی نیست اضافه کرد: ملاک ما برای انتخاب رهبر فردی از جامعه‌ای خاص نیست، بلکه شاخصه موردنظر ما برای رهبری دنیا عالم بودن است.

رئیس قرارگاه عمار با اشاره به مسئله ظهور ادامه داد: بعضی از مردم دنیا فکر می‌کنند ما درخصوص ظهور منجی، ارتباطات قبیله‌ای داریم و منتظر امام زمان(عج) هستیم که فقط به ما خوبی کند، در صورتی که امام زمان(عج) برای همه مردم دنیا عدالت را اجرا خواهد کرد.

وی بیان داشت: در زمان ما امام زمان(عج) تنها کسی است که مستقیم به خدا متصل است و فقط او می‌تواند مشکلات دنیا را حل کند.

رئیس قرارگاه عمار با بیان اینکه جنگ شیعه و سنی بازی دشمن است تصریح کرد: هرکس از شیعه و سنی که بر اختلافات تکیه و بر آنها دامن بزند، عامل اسرائیل است.


 1. ناظر

  “در صورتی که امام زمان(عج) برای همه مردم دنیا عدالت را اجرا خواهد کرد.”
  پس شیعه بودن و ولایتمداری به چه درد ما خواهد خورد ؟ بقیه مردم دنیا عشق و حالشون را بکنند و ما گریه کنیم و دعای فرج بخونیم و بعد هم عدالت برای همه ؟ وقتی هم عدالت برای همه اجرا شد ، همه هم به بهشت میروند . پس ما چی که داریم نیابت آقا را تاب می آوریم ؟
  اطلاع آقا از خوبیهای قوم مغول هم طبیعی است .

 2. shirazi

  عجب عجب شکی نیست که رهبر با شیاطین در تماس هستند ایشان همان رهبر تحمیلی ایران هستند ما را بس لطف کرده مردم دنیا را بیچاره نکنند آنها نیاز به رهبر ندارند .ما هم نداشتیم ولی گول خوردیم

 3. حماسه ایرانی

  تعجبی ندارد، مغولستان هم مانند ایران دیکتاتور دزدی به عنوان رهبر به آن تحمیل شده است. همانطور که مسئولین ایران هم از کشور ایران بی اطلاعند، مسئولین مغولستان هم از کشور خودشان بی خبرند. اگر از رهبر به زور اسلحه بر مسند نشسته ی مغولستان هم در مورد ایران به پرسید، او هم خودش را آماده می کند که چیزهایی بگوید. یکی به این آقای طائب نمی گوید بدون این مزخرفات هم{…} خود و فامیلش می رسد، حمیت حتا به مقدار بسیار کم هم خوب چیزی است.

 4. جواد

  پس چطور است که رهبری هنوز از اوضاع یک جوان ایرانی مهندس کامپیوتر ۳۱ ساله و بیکار و مجرد خبر ندارد .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.