پنج‌شنبه 18th آوریل 2013 , ساعت: 02:04کد مطلب : 41861 نسخه قابل چاپ
نخستین حاشیه های همایش صدهزار نفری پیش از آغاز

رقص محلی و حضور مختلط دختران و پسران

خبرگزاری ایلنا گزارش داده است همایش تجلیل از دست اندرکاران سفرهای نوروزی که از پیش اعلام شده بود در ورزشگاه یکصد هزار نفری ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود تا دقایقی دیگر، به صورت رسمی آغاز می‌شود اما حاشیه‌های آن از ساعت‌ها پیش شروع شده است.

این همایش که بسیاری از فعالان سیاسی از آن به میتینگ بزرگ تبلیغاتی جریان دولت محمود احمدی‌نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری دو ماه آینده تعبیر می‌کنند، پیش از آغاز حاشیه‌هایی هم داشته است.

بنا بر این گزارش در حال حاضر که حدود ۱۵ دقیقه تا برگزاری این همایش باقی مانده حدود ۷۰ هزار نفر در ورزشگاه یک صد هزار نفری آزادی تهران حضور داشته و رفته رفته به جمعیت حاضر نیز افزوده می‌شود.

درب‌های ورزشگاه از حدود ساعت ۱۰ و نیم صبح باز شد و مردم با حضور در سکو‌ها شاهد هنرنمایی گروه‌های رقص و آواز محلی بودند.

از نکات قابل توجه این همایش ابراز شادی برخی از دختران و پسران در سکوهای ورزشگاه به هنگام هنرنمایی گروه‌های رقص است. جمعیت حاضر در ورزشگاه را زنان و مردانی تشکیل می‌دهند که به صورت تفکیک نشده در کنار هم نشسته‌اند و با هنرنمایی گروه‌های هنری به ابراز شادی می‌پردازند.

پارکینگ‌های استادیوم یکصد هزار نفری آزادی تهران از صبح امروز شاهد اتوبوس‌هایی وابسته به جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و… از تمامی استان‌های کشور بود.

تقریبا ۹۰ درصد جمعیت حاضر در ورزشگاه لباس‌های فرم نهادهای مربوطه خود را به تن دارند.

این همایش آنطور که در زیر پرچم توزیعی بین مردم نوشته شده با مشارکت حمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت کشور، وزارت ورزش و جوانان، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، اپراتور سوم تلفن همراه (رایتل)، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و…. برگزار می‌شود.

سخنرانی محمود احمدی‌نژاد تا دقایقی دیگر در این همایش انجام خواهد گرفت و احتمال داده می‌شود برخی از اعضای اصلی حلقه مشاوران احمدی‌نژاد نیز در این همایش سخنرانی کنند و به همین دلیل است که بسیاری از فعالان سیاسی عنوان این مراسم مبنی بر تجلیل از خادمین ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی vh یک بهانه دانسته و آن را یک میتینگ تبلیغاتی و انتخاباتی می‌دانند.


  1. sabzeghaba

    yargierieye kodetaie

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.