دوشنبه 28th اکتبر 2013 , ساعت: 07:10کد مطلب : 53873 نسخه قابل چاپ
علت عدم پخش جلسه رای اعتماد به وزرای روحانی

رئیس شبکه خبر تاکید کرد وسایل پخش زنده از صحن علنی مجلس جمع شود

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور باید فردا وزیر پیشنهادی ورزش و امور جوانان را به مجلس معرفی کند، تا هفته آینده جلسه رای اعتماد به گزینه جدید دولت برگزار شود.

علیرضا منادی در گفت و گو با  مهر، در خصوص جلسه امروز هیات رئیسه گفت: در جلسه امروز در مورد مهلت قانونی دولت برای معرفی وزیر پیشنهادی ورزش و امور جوانان بحث و گفتگو شد.

نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس قانون رئیس جمهور باید حداکثر تا فردا وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان را به مجلس معرفی کند تا هفته آینده جلسه رای اعتماد به وزیر ورزش و امور جوانان در صحن علنی مجلس برگزار شود.

وی همچنین در خصوص عدم پخش زنده جلسه رای اعتماد از رسانه ملی گفت: زابلی زاده رئیس شبکه خبر ساعت ۷ صبح با رئیس روابط عمومی مجلس تماس گرفته و تاکید کرده که وسایل پخش زنده از صحن علنی جمع شود.

وی ادامه داد: مصری عضو هیئت رئیسه مجلس نیز در تماسی خواستار پخش زنده تلویزیونی جلسه بعد از ظهر رای اعتماد به وزرا پیشنهادی شده بود اما اقدامی از سوی رسانه ملی برای بازگرداندن تجهیزات پخش زنده صورت نگرفت.

۲۴ آبان ماه مهلت قانونی سرپرست وزارت ورزش و امور جوانان به پایان می رسد.

جلسه دیروز صحن علنی بر خلاف جلسات گذشته رای اعتماد به صورت مستقیم و زنده از رسانه ملی پخش نشد که دولت و مجلس در این خصوص اعلام کردند هیچ یک تقاضای عدم پخش نداده اند و خواستار توضیح رسانه ملی شدند.

 


حوزه :
  1. ناظر

    در این اوضاع نکبت بار ، دنبال این هستیم که چه کسی دستور عدم پخش مستقیم جلسه رای اعتماد را داده است . آنهم جلسه ای که قبل از تشکیل هم مردم میتوانستند آن را درنظر مجسم کنند . مجلس ایران حد اقل در سه دوره اخیر حرکات روتینی داشته و دارد که به تماشا میگذارد . مخالف وزیر او را در نسبت او با سلطان ارزیابی میکند و موافق هم همینطور .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.