یکشنبه 27th جولای 2014 , ساعت: 05:07کد مطلب : 65311 نسخه قابل چاپ
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه:

رئیس‌جمهور به دلیل برخی گرفتاری‌ها نتوانست در سخنرانی روز «قدس» حضور پیدا کند

رضا تقوی٬ رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه می‌گوید حسن روحانی به دلیل گرفتاری موفق به حضور در سخنرانی  روز «قدس» نشده است.

به گزارش دیگربان آقای تقوی گفته از روحانی برای سخنرانی در این مراسم دعوت شده بود که وی «به دلیل برخی گرفتاری‌ها نتوانست حضور پیدا کند.»

وی افزوده «اینکه رئیس‌جمهور سخنران پیش از خطبه‌ها باشد مصوب نهاد نماز جمعه نبوده است و در سال‌های قبل نیز رئیس مجلس یعنی آقای ناطق نوری {در مراسم روز قدس} سخنرانی می‌کرد.»

حسن روحانی در شرایطی سخنرانی روز «قدس» امسال را قبول نکرده که در سال‌های گذشته محمود احمدی‌نژاد به عنوان رئیس قوه مجریه سخنرانی این مراسم را بر عهده داشت.

حسن روحانی با سیاست بهبود روابط خارجی جمهوری اسلامی از سال ۱۳۹۳ به قدرت رسیده و از موضع‌گیری علنی و تند درباره برخی مسائل خارجی «تنش‌زا» خودداری می‌کند.

آقای روحانی در یک سال گذشته در سیاست داخلی نیز براساس همین روش عمل کرده و از ورود به مسائلی که منجر به بروز تنش یا حمله به دولتش می‌شود٬ دوری می‌کند.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.