شنبه 24th مارس 2012 , ساعت: 12:03کد مطلب : 2932 نسخه قابل چاپ

دید و بازدید‌های نوروزی تحت شرایط امنیتی

با آغاز سال نو یاران و فعالین ملی – مذهبی نیز به سنت دیرینه ایرانیان دید و بازدیدهای نوروزی خود را آغاز کردند. این در حالی است که نوروز امسال در حال و هوای کاملا متفاوتی با سال‌های پیش برای این طیف از فعالین و همراهان فرارسیده است. نوروزی که در غیاب شمار زیادی از دوستان و یاران برگزار می‌شد. غیبت‌هایی که با در بند کشیدن و تبعید و عروج ملکوتی و جاودان‌شده یاران ورق خورده بود.

در نخستین روز سال ۱۳۹۱ مزار یاران همیشه جاوید، مهندس عزت‌الله سحابی، شهید هاله سحابی، شهید هدی صابر و مهندس وحید میرزاده میعادگاه همراهان و هم‌فکران و شاگردان خود بودند و خانواده‌های محترم این عزیزان با گشودن درهای خانه خود در اولین ساعات سال جدید میزبان یاران وفادار عزیزان‌شان گردیدند.
هم‌چنین به رغم فشارها و تهدیدات اعمال شده در روزهای آغازین سال مراسم دید و بازدید از بزرگان و پیش‌کسوتان جریان ملی‌–‌مذهبی هم چون آقایان صدر حاج سیدجوادی –حبیب‌الله پیمان و محمد ملکی و… صورت پذیرفت.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.