جمعه 14th سپتامبر 2012 , ساعت: 02:09کد مطلب : 23264 نسخه قابل چاپ
اهدای تندیس به سیامند رحمان

دیدار جمعی از اعضای جماعت دعوت و اصلاح اشنویه با قویترین مرد پارالمپیک ۲۰۱۲

جمعی از اعضای جماعت دعوت و اصلاح اشنویه، با حضور در منزل قویترین مرد پارالمپیک ۲۰۱۲، با وی و خانواده‌اش دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح؛ عصر روز پنجشنبه ۲۳ شهریور جمعی از اعضای جماعت دعوت و اصلاح اشنویه، با حضور در منزل «سیامند رحمان» قویترین مرد پارالمپیک جهان در سال جاری، با وی و خانواده‌اش به گفتگو نشستند و ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به این جوان خوشنام اشنویه‌ای، برایش آرزوی توفیقات بیشتر کردند. در این دیدار تأکید شد که کسب این افتخار تنها برای «سیامند» و خانواده‌اش نیست. بلکه این موفقیت برای همه‌ی ایران و بخصوص برای جامعه‌ی اهل سنّت و ملت کُرد است.

در این دیدار صمیمی، قویترین مرد پارالمپیک ضمن قدردانی ویژه از مردم شریف اشنویه، با اشاره به مصاحبه‌ی پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح قبل از اعزام به لندن با وی، از اعضای جماعت دعوت و اصلاح به خاطر حضورشان در منزل وی تشکر کرد.

گفتنی است که جماعت دعوت و اصلاح اشنویه در این دیدار تندیسی را به رسم یادبود و تقدیر به‌ جهان‌قهرمان«سیامند رحمان» اهدا نمود.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.