جمعه 4th جولای 2014 , ساعت: 10:07کد مطلب : 64691 نسخه قابل چاپ

دومین شماره ایران فردا منتشر شد

دومین شماره نشریه ایران فردا منتشر شد. در شماره جدید این ماهنامه، گفتگویی از محمد رضا شجریان با عنوان “معترض سیاست بد هستم” ، منتشر شده که عنوان اصلی روی جلد را نیز به خود اختصاص داده است.

همچنین در این شماره، پرونده ای با عنوان ”شریعتی پس از شریعتی” تهیه شده است که در آن نویسندگان و صاحبنظرانی همچون هادی خانیکی، تقی آزاد برمکی، احسان شریعتی، سارا شریعتی، سوسن شریعتی، بیزن عبدالکریمی، حسن محدثی، فرشاد مومنی مقالاتی منتشر کرده اند.
در بخش دیگری از این نشریه، گزارشی از میزگرد مربوط به وضعیت سیاسی ایران و راهبرد سه گانه مردم، تحول خواهان و دولت با حضور حبیب الله پیمان، احمد پورنجاتی و فریبرز رئیس دانا چاپ شده است. شرکت کنندگان در این میزگرد، وضعیت دولت؛ آرایش نیروهای سیاسی در کشور و فرصت ها و چالش های پیش روی مردم را مورد بررسی قرار داده اند. خوانندگان همچنین میتوانند گفت و گوهایی از هاشم آغاجری، پرویز پیران و سعید حجاریان را در این شماره مطالعه کنند.
گفتنی است مجله ایران فردا، مدتی است که بعد از ۱۴ سال توقیف به عرصه مطبوعات ایران بازگشته است.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.