چهارشنبه 6th نوامبر 2013 , ساعت: 02:11کد مطلب : 54291 نسخه قابل چاپ
علی یونسی:

دولت روحانی از اعدام های اخیر در کردستان ناراضی است/ عامل اعدام ها، تندروها در خارج از دولت هستند

یک سایت کردی از قول داسه نماینده اصلاح طلب کرد در مجلس ششم خبر داده علی یونسی، دستیار ویژه رئیس جمهور ایران در جلسەای با نمایندگان و فعالان سیاسی کرد ضمن ابراز ناخشنودی از اعدام های اخیر در کردستان، اجرای این احکام را به “افراد تندرو در جاهای دیگر” منتسب کرده است.

بنا بر این گزارش حاصل داسه، از نمایندگان اصلاح طلب کرد در دورە ششم مجلس شورای اسلامی در گفتگو با NNS ROJ  با اشاره به برگزاری جلسەای با علی یونسی، از ابراز ناراحتی و تاسف او در خصوص اعدام های اخیر و تشدید سخت گیری ها در کردستان خبر داد.

این جلسه عصر روز سه شنبه ١۴ آبان برگزار شده و تعدادی از چهرەهای اصلاح طلب آذری نیز در آن حضور داشتەاند.

به گفته آقای داسه، وی به همراه سایر فعالان سیاسی در این جلسه، از وضعیت به وجود آمده در کردستان انتقاد کرده و در خصوص اعدام های اخیر و پیامدهای آن با علی یونسی گفتگو کردەاند.

حاصل داسه به نقل از علی یونسی به NNS ROJ  گفت همه مسئولان اجرایی دولت از این اقدام ها ناراضی هستند.

این نماینده سابق مجلس با اشاره به حضور برخی از چهرەهای اصلاح طلب آذری در این جلسه، از مخالفت جدی آنها با اعدام های اخیر خبر داد.

رئیس جبهه مشارکت استان آذربایجان غربی و رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان این استان نیز در این جلسه ضمن انتقاد از تشدید برخوردها در کردستان، خواستار بازشدن فضای سیاسی موجود شدند.

نماینده پیشین مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس همچنین افزود: “آقای یونسی قول دادند به بهترین شیوه ممکن این موضوع را پیگیری کنند.”

خاطرنشان می شود در روزهای اخیر افزایش اعدام ها باعث نارضایتی افکار عمومی شده و برخی از تحلیل گران معتقد هستند این اقدامات در راستای تضعیف دولت روحانی صورت می گیرد.


حوزه :
  1. حامد

    لابد پورمحمدی هم وزیر دادگستری شد تا جلو چشم باشد .

  2. محمدی

    جناب روحانی این اعدامها در زمان دولت اعتدال وامید رخ داده دامن دولت شماراهم آلوده کرده ورو ز شمار به شمار شما می آید رهبر به خاطر بقای خویش به سیم آخرزده. درشأن دولت منتخب نیست مجیز شخص منتصب رفسنجانی را
    بگوید.

  3. سلام..اخر.اقای.اخوند.روحانی..این.جاه.ومقام.وثروت.پوشالی.دنیا..چقدر.ارزش.دروغ.گفتن.دارد؟.یعنی.از.اینهمه.اعدام.درسه…ماهه.گذشته.خبر.نداشتی..وازاعدامهای.کردستان.بی.خبربودی.؟.تا.کی.دروغ…تالب.گور؟؟؟؟؟؟

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.