چهارشنبه 3rd آوریل 2013 , ساعت: 09:04کد مطلب : 40687 نسخه قابل چاپ

دولت در برنامه تبلیغاتی متکی در کردستان سنگ‌اندازی کرد

منوچهر متکی که گویا در روزهای عید برای برگزاری مراسمی تبلیغاتی برای حضور مردم به کردستان سفر کرده بوده، در برخی از موارد موفق به این کار نمیشود.

بر اساس بیانیه ای که منوچهر متکی منتشر کرده، مقامات دولتی در شهر قروه حتی اجازه برگزاری مراسمی با حضور مردم را در منزل شخصی نیز نداده‌اند .

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، متن پیام تشکر منوچهر متکی از مردم کردستان به شرح ذیل است:

 

هم میهنان عزیز کردستانی

توفیق سفر و دیدار با مردم عزیز دیار دیرین «کردستان» در روزهایی از نوروز کهن برای اینجانب فرصت مغتنمی بود تا ضمن تجدید دیدار با دوستان و خویشان، گفت و شنودی با اقشار مختلف مردم در روزهای آغازین سالی که نوید حماسه های سیاسی و اقتصادی در کشور را می دهد داشته باشم.

دینمداری، میهمان نوازی، خونگرمی، صداقت و صراحت در بیان مشکلات و مطالبات، دریافت هایی است که در نشست های صمیمانه با عزیزان آن دیار به ویژه در سنندج، مریوان، بیجار، سقز، کامیاران، بانه، دیواندره، حسن آباد، دهگلان و موچش داشته ام.

از مردم عزیز شهرستان قروه به دلیل آنکه با کوته بینی برخی از مسئولین آن شهر امکان دیدار و گفت و گو حتی در حریم شخصی (منازل) شهروندان فراهم نشد عذرخواهم و امیدوارم در آینده ای نزدیک قضای آن را بجا آورم.

از میهمان نوازی صمیمانه مردم مهربان کردستان صمیمانه سپاسگزارم و ان شاءالله گوشه هایی از فرازهای این گفت و گوها و پرسش های مطرح شده را در قالب سفرنامه ای کوتاه مکتوب و منتشر خواهم کرد. سرآغاز این سفرنامه حاوی این پیام خواهد بود:

«کردستان را با کردستانی ها بسازیم»


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.