دوشنبه 30th دسامبر 2013 , ساعت: 09:12کد مطلب : 57236 نسخه قابل چاپ
معاون فرهنگی سپاه پاسداران:

دغدغه امروز دلسوزان نظام سوءاستفاده از وضعیت پس از رفع حصر است

معاون فرهنگی سپاه پاسداران کشور گفت: فتنه ۸۸ آبروی نظام اسلامی را در عرصه جهانی خدشه دار کرد.

به گزارش ایرنا، حمید رضا مقدمی فر شامگاه یکشنبه در مراسم  تظاهرات حکومتی  ۹ دی در زنجان، افزود: فتنه گران در سال ۸۸ با طرح اتهام تقلب در انتخابات، آبروی نظام اسلامی را در عرصه جهانی خدشه دار کردند.

وی خاطرنشان کرد: این فتنه سنگین تر از تمام توطئه ها و فتنه هایی بود که توسط منافقین در نخستین سالهای انقلاب به راه افتاد و با شکست مواجه شد.

مقدمی فر اظهار کرد: منافقین در جریانان سالهای نخست پیروزی انقلاب افرادی شناخته شده بودند اما کسانی که در فتنه سال ۸۸ وارد میدان شدند، افرادی بودند که ملت ایران به نام نیک از آنها یاد می کرد و به آنان اعتماد داشت.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: طی چهار سال گذشته از حماسه بزرگ ۹ دی که پایان بخش فتنه سال ۸۸ بود، صحبت های زیادی شده، اما همچنان بسیاری از زوایای اتفاقات این سال از منظر عموم پنهان مانده است.

وی خاطرنشان کرد: فتنه سال ۸۸ بسیار پیچیده تر از آن است که بتوان به آسانی آن را تحلیل کرد و بررسی تمام ابعاد آن نیازمند گذشت زمان است.

مقدمی فر با بیان اینکه امروز افرادی همچون موسوی، کروبی و خاتمی را نمی توان سران این حوادث شناخت، سران فتنه را دشمنان خارجی به ویژه استکبار و صهیونیسم جهانی خواند و این افراد را فریب خوردگان دشمنان و اصحاب فتنه برشمرد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: بزرگداشت ۹ دی که پایان بخش فتنه سال ۸۸ بود، برای عبرت گرفتن از سرنوشت و نتیجه اتفاقات این سال است.

وی تاکید کرد: فتنه ۸۸ تمام شد اما فتنه های جدید و پیچیده تر همچنان باقی و در پیش و راهکار مقابله با آن بصیرت است .

مقدمی فر ادامه داد: فتنه ۸۸ خسارت مالی، معنوی و جانی بسیاری هم برای دشمنان و هم برای ملت ایران به دنبال داشت، ولی اتهام دروغین مطرح شده مهمترین ضربه ای بود که به نظام اسلامی وارد شد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: آبروی نظام اسلامی مرهون خون بیش از ۲۲۰ هزار شهیدی است که برای دفاع از آرمانها و ارزشهای اسلامی این کشور در برابر دشمنان تا پای جان ایستادگی کرده بودند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران، به تلاش سبزها در سال ۸۸ برای رفع حصر متولیان اصلی این حادثه اشاره کرد و حصر خانگی این افراد را لطف نظام اسلامی به آنان برشمرد.

وی افزود: این افراد حرمت نظام اسلامی را شکستند و نباید امروز انتظار داشته باشند که همچنان پایبند به جبهه گیری غیر موجه خود در سال ۸۸ بوده و بتوانند به مسوولیتی نیز در کشور دست یابند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران، لازمه رفع حصر این افراد را توبه رهبران جنبش سبز  خواند و گفت: دغدغه امروز دلسوزان نظام اسلامی سوءاستفاده آنان پس از رفع حصر از موقعیت جدید ایجاد شده است.

 


حوزه :
برچسب ها :
  1. ناصر

    تهمتی نبوده که دشمنان به این نظام مقدس نزده باشند ، از کشتار چند هزار زندانی تا تجاوز در کهریزک ، به مخلفاتش کاری نداریم .
    چرا این یکی آبروی نظام را خدشه دار کرده است ؟

  2. مريم

    اما اختلاس ها از واقعیت بیشتر خبر می دهند ونوع برخورد با اختلاس ها هم حکایت از راستگویی میر حسن وشیخ مهدی می دهد

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.