یکشنبه 15th مارس 2015 , ساعت: 01:03کد مطلب : 75544 نسخه قابل چاپ

دعوت خانواده کروبی از مردم برای حضور در مراسم ختم حسن کروبی

در پی درگذشت مرحوم حاج حسن کروبی٬ خانواده مهدی کروبی با صدور بیانیه ای از مردم خواستند تا برای همدردی با این رهبر محصور و داغدار جنبش سبز٬ و نیز گرامی داشتن یاد مرحوم حاج حسن کروبی٬ در مراسم ختمی که به همین منظور در مسجد نور برگزار می شود٬ حضور یابند.

به گزارش سحام٬ دو روز پیش بود که حاج حسن کروبی٬ تنها برادر مهدی کروبی به علت عارضه تنفسی در بیمارستان درگذشت. طی چهارسال حبس و حصر٬ مهدی کروبی داغدار از دست دادن سه خواهر و یک برادر خود شده است.

متن پیام خانواده مهدی کروبی و اعلام زمان و مکان محل برگزاری مراسم به شرح زیر است:

 

انا لله و انا الیه راجعون

در هفته های نخستین پنحمین سال حصر غیر قانونی، عزیز در حصرمان در ماتم تنها برادر خویش، حاج حسن کروبی ست. حصر و حبسی که پیشتر برای پدر همراه شد با از دست دادن سه خواهر عزیزاش و تحمل آن مصیبت ها در غربت و تنهایی. به همین مناسبت مراسمی در روز سه شنبه ۲۶ اسفند ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۵:۳۰ در مسجد نور واقع در میدان فاطمی برگزار می شود. حضور عزیزان، یاران و همراهان موجب شادی روح آن عزیز از دست رفته و نیز تسلی خاطری برای بازماندگان و عزیز دز حصرمان است.

خانواده مهدی کروبی

۲۳ اسفندماه ۱۳۹۳


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.