یکشنبه ۲۹ام اسفند ۱۳۹۵ , ساعت: ۰۳:۱۲کد مطلب : 102452 نسخه قابل چاپ
نماینده مردم تهران

دستگاه قضایی با اعطای مرخصی به مادران در بند موافقت کند

نماینده مردم تهران گفت: در این ایام مبارک و در آستانه سال نو امیدواریم دستگاه قضایی نیز با اعطای مرخصی به مادران در بند موافقت نموده و همچنین شرایط سخت مادری محصور با تدبیر مقامات و مسئولین ذیصلاح رو به تسهیل بگذارد.

به گزارش ایلنا، نماینده مردم تهران در کانال تلگرامی خود نوشت:

بسم الله الرحمن الرحمن الرحیم

انا اعطیناک الکوثر

میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا در حالی فرا می رسد که زنان امروز در جامعه ایران در حال تلاش برای دستیابی به حقوق قانونی خود هستند و کوشش برای رفع محدودیت ها و موانع سلیقه ای ادامه دارد.

با استعانت از آن بانوی گرامی و تکریم مقام زن امیدواریم روزی فرا برسد برابری فرصت های شغلی و نقش آفرینی زنان در جامعه، فرهنگ، اقتصاد و سیاست همپای مردان باشد.

در این ایام مبارک و در آستانه سال نو امیدواریم دستگاه قضایی نیز با اعطای مرخصی به مادران در بند موافقت نموده و همچنین شرایط سخت مادری محصور با تدبیر مقامات و مسئولین ذیصلاح رو به تسهیل بگذارد.

به امید آنکه پیروی از دردانه عالم امکان دخت گرامی نبی اسلام حضرت فاطمه صدیقه سرلوحه تمامی امورمان باشد میلاد با سعادت حضرتش را به محضر ملت شریف ایران تبریک عرض می نمایم.

فاطمه سعیدی

نماینده مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.