سه‌شنبه 23rd اکتبر 2012 , ساعت: 10:10کد مطلب : 27352 نسخه قابل چاپ
اکبر هاشمی رفسنجانی:

در صورت وجود گوش شنوا برای رفع مشکلات از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام جمهوری اسلامی در جمع اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی استان گلستان  با اشاره به مشکلات امروز جامعه  گفت:« در مقطعی از دوران مبارزه، امام راحل به جرم تدریس فلسفه در حوزه‌های علمیه مورد اهانت قرار می‌گرفتند که متأسفانه امروز هم عقبه همان تفکر و اندیشه متحجر وجود دارند و آثار سوء خود را در جامعه می‌گذارند.»

به گزارش بازتاب عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد : جنایت بزرگی مرتکب می‌شوند کسانی که می‌خواهند افکار و آرمان‌های امام راحل عظیم‌الشأن را مطرود و مردم و رأیشان را تزئینی و از صحنه خارج کنند.

هاشمی رفسنجانی در پاسخ به درخواست‌های مکرر حاضران برای حضور بیشتر و مؤثر ایشان در عرصه سیاسی کشور و حل مشکلات تأکید کرد: انقلاب اسلامی ایران مدیون خون مجاهدانی است که همه هستی و وجود خود را صرف اعتلای آن کرده‌اند و من و امثال من سربازان کوچکی از خیل سربازان بی‌شمار انقلاب بوده و خواهیم بود و من از هرگونه کمکی در صورت وجود گوش شنوا، برای رفع مشکلات دریغ نکرده و نخواهم کرد.

 


  1. محمود

    « در مقطعی از دوران مبارزه، امام راحل به جرم تدریس فلسفه در حوزه‌های علمیه مورد اهانت قرار می‌گرفتند که متأسفانه امروز هم عقبه همان تفکر و اندیشه متحجر وجود دارند و آثار سوء خود را در جامعه می‌گذارند.»
    جناب ، امروز چنان یاد و نام امام بر ذهن و زبان میلیونها ایرانی جاری است که دیگر جایی برای “همان تفکر و اندیشه متحجر” باقی نیست ، به برکت همان اصل مترقی ولایت فقیه ، ولی کو گوش شنوا .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.