دوشنبه 27th آگوست 2012 , ساعت: 05:08کد مطلب : 21514 نسخه قابل چاپ
فرمانده سپاه قزوین:

در بعد نظامی در سوریه در حال جنگیم!

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: «بسیج دانشجویی به دنبال این است که افسران رزم این جنگ همه جانبه را در این مقطع تا جایی که ممکن است در حیطه عقیدتی خود مسلح کند.»

به گزارش خبرگزاری دانشجو از قزوین، آبنوش امروز در دوره طرح ولایت که در دانشگاه بین المللی  خمینی  برگزار شد عنوان کرد: بسیج دانشجویی به دنبال این است که افسران رزم این جنگ همه جانبه را در این مقطع تا جایی که ممکن است در حیطه عقیدتی خود مسلح کند.

وی ابراز داشت: بنده این افتخار را داشتم که در دوران هشت سال دفاع مقدس شرکت کنم، ما افسران جنگ تحمیلی بودیم و طبق نقشه ای که فرماندهانمان کشیده بودند عملیات انجام می دادیم.

آبنوش گفت: گاهی ما پیروز بودیم و گاهی موفق نمی شدیم که دلایل مختلفی برای پیروز یا شکست داشتیم.

این فرمانده سپاه در ادامه در سخنانی متفاوت از سخنان دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی  گفت: «ما امروز همه جانبه در حال جنگ هستیم در بعد نظامی در سوریه و در بعد فرهنگی هم در حال مبارزه ایم.»

آبنوش اضافه کرد: دانشجویان ما را اساتید تغذیه می کنند ما به این نتیجه رسیدیم که ۱۶ واحد عمومی داریم که همه دانشجویان این واحدها را پاس می کنند، ما می توانیم برای این واحدهای عمومی بهترین اساتید را داشته باشیم تا جداقل این چهارده واحد را به دست اهلش بسپریم تا شبهاتی که توسط دشمنان ایجاد می شود را شبهه زدایی کنند.

خاطرنشان می شود مقامات دیپلماسی کشورمان تا کنون هر گونه عملیات نظامی در سوریه را تکذیب کرده اند و مدعی علاقه به حل این مسئله از طریق دیپلماسی هستند.

0

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.