چهارشنبه 27th فوریه 2013 , ساعت: 07:02کد مطلب : 38196 نسخه قابل چاپ
پاسخ سردار رمضان شریف به احمدی نژاد

دخالت ما در انتخابات نظام پزشکی قانونی است

سردار رمضان شریف در واکنش به  سخنان احمدی نژاد و هشدار وی به سپاه و نهادهای امنیتی در مورد انتخابات نظام پزشکی گفت: اقدام اطلاعات سپاه کاملا قانونی بوده و در پاسخ به استعلام مراجع قانونی صورت پذیرفته است.

به گزارش روابط عمومی سپاه، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بدون اشاره به نام احمدی نژاد گفت: قرائن و مستندات موجود نشان می دهد مرجع قانونی، قبل از سپاه از دیگر نهادهای امنیتی و اطلاعاتی نیز استعلام کرده است و در خصوص ردّ صلاحیت شدگان پاسخ همه آنها «منفی» بوده است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه «بهتر بود عزیزان قبل از رسانه ای کردن این قضیه، به امکان بررسی و پیگیری دقیق موضوع از مجاری قانونی و دلائل متقن و محکم ردّ صلاحیت ها می اندیشیدند»،گفت: حفظ آرامش، وحدت و یکپارچگی در کشور نیازمند عزم ملی و تمکین قانون است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره سعی کرده است از ورود به مسائلی که ممکن است به تشویش و انحراف اذهان و افکار عمومی منجر شود، پرهیز نماید و به وظایف قانونی خود بپردازد.

شریف در پایان تأکید کرد: بدیهی است عدم اقدام سپاه در پاسخ به استعلام مراجع قانونی در زمینه انتخابات نظام پزشکی، یک کار خلاف قانون محسوب می شد.

سخنان شریف در حالی بیان شده که دخالت نظامی ها در امور سیاسی ممنوع است.  احمدی نژاد پیش تر نسبت به ابطال این انتخابات در صورت دخالت های خارج از این نهاد صنفی تاکید کرده بود و امروز هم به صراحت نسبت به دخالت در امور صنفی این سازمان هشدار داد


  1. ناصر

    احمدی نژاد باید در یک اقدام شجاعانه سپاه را منحل و غیرقانونی اعلام کند.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.