جمعه ۱ام دی ۱۳۹۱ , ساعت: ۱۰:۱۰کد مطلب : 32601 نسخه قابل چاپ

خواهر آیت الله طالقانی درگذشت

 حاجیه خانم اشرف السادات طالقانی خواهر مرحوم آیت الله سیدمحمود طالقانی که از سال ۱۳۴۰ به عنوان مبلغه مذهبی در شهرستان ورامین و زینبیه بانوان مشغول فعالیت بود، عصر پنج شنبه به جوار رحمت الهی پر کشید.

 به گزارش مهر، مردم شهرستانهای ورامین، پیشوا و پاکدشت با مکان زینبیه واقع در خیابان طالقانی ورامین همواره آشنا و همراه هستند؛ مکانی که در خود، تاریخ نیم قرن این مناطق را رقم زده و توسط بزرگانی چون حاجیه خانم اشرف السادات طالقانی، خواهر عالم نستوه مرحوم آیت الله طالقانی اداره می شد.

محمد عدالت منش نوه مرحومه حاجیه خانم طالقانی گفت: آخرین وداع بانوان با آن عالم و مبلغه بزرگوار، به احتمال فراوان امشب در زینبیه ورامین برگزار می شود و جنازه ایشان از تهران به ورامین منتقل خواهد شد.

 وی افزود: تشییع جنازه آن فقیده سعیده صبح جمعه از مقابل زینبیه ورامین برگزار شده و سپس به بهشت زهرا(س) برای تدفین و خاکسپاری منتقل می شود.

 عدالت منش تصریح کرد: تغییرات احتمالی در این برنامه و زمان و مکان مراسم مختلف شام غریبان، ختم و بزرگداشت مرحومه حاجیه خانم طالقانی، متعاقبا از طریق رسانه های گروهی اعلام خواهد شد.

سایت ملی-مذهبی درگذذشت ایشان را تسلیت عرض میکند


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.