جمعه 22nd ژوئن 2012 , ساعت: 05:06کد مطلب : 13699 نسخه قابل چاپ
دنیزلی رسما از مربی گری پرسپولیس استعفا داد

خداحافظ افندی

مصطفی دنیزلی که پیش از این چندین بار از مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درخواست مرخصی کرده بود تا مشکلات شخصی و خانوادگی‌اش را رفع کند، امروز  در آخرین مذاکره با مدیرعامل این باشگاه، به دلیل مرتفع نشدن این مشکلات با عذرخواهی از وی و هواداران، از سمت سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس استعفا کرد.

به گزارش سایت رسمی پرسپولیس محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ضمن اطمینان خاطر به هواداران گفت:«باشگاه پرسپولیس جهت جذب سرمربی جدید این تیم در حال مذاکره با چند مربی است که پس از جمع بندی نهایی، سرمربی جدید پرسپولیس به زودی معرفی خواهد شد.»

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای جانشینی دنیزلی با متسو و کالدرون مذاکراتی انجام داده‌اند. ضمن اینکه رویانیان اعلام کرده با یک گزینه دیگر هم مذاکره خواهد کرد.

یادآوری می شود دنیزلی اواخر نیم فصل اول به تیم بحران زده پرسپولیس پیوست و نتوانست این تیم را به رده های بالای جدول برساند و در مسابقات آسیایی نیز با شکست در مقابل الاتحاد عربستان حذف شد.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.