سه‌شنبه 25th ژوئن 2013 , ساعت: 04:06کد مطلب : 46680 نسخه قابل چاپ
نامه قدیمی و انتقادی احمدی نژاد به شمقدری

خانه سینما را باز کنید؛ چرا اینقدر تنگ نظری می شود؟

سایت ایسنا از نامه ای خبر داده است که در آن محمود احمدی نژاد به صراحت بر بازگشایی خانه سینما تاکید کرده و از تنگ نظری ها و برخوردهای جناحی و شخصی انتقاد کرده است.

به گزارش ایسنا  نامه‌  با صراحت و لحنی منتقدانه به بازگشایی خانه سینما در دولت جاری تاکید شده اما به هر دلیل، ازسوی دستگاه مسئول آن تاکنون ترتیب اثر نیافته است.

 در متن این نامه‌ که از سوی رییس‌ دولت دهم در پاسخ به گزارشی که در یازدهم فروردین ماه تحویل وی  شده، و خطاب به جواد شمقدری – معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان سینمایی – نوشته شده، آمده است:

«گردشکار شماره ۲۸۱۲ مورخ ۱۱ فروردین ماه ۹۲ معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی این دفتر درخصوص گزارش نمایندگان خانه سینما در هیات هفت نفره اصلاح اساسنامه (تصویر پیوست) به استحضار ریاست‌ محترم جمهوری رسید، پی‌نوشت فرمودند:

 باسمعه‌تعالی جناب آقای شمقدری چرا اینقدر بسته و با تنگ‌نظری برخورد می‌شود. باید اجازه داد یک نهاد صنفی کار خودش را بکند. اکثریت قاطع اعضای خانه سینما متعهد به کشور و ارزش‌های الهی و انسانی هستند. کاری نشود که گرایشات و اغراض شخصی و گروهی به نام انقلاب معرفی و یا خدای ناکرده با استفاده از قدرت سازمانی تحمیل گردد. فوری مشکل را حل کنید و اعلام نتیجه شود.»


  1. ناشناس

    اگر دستور عزل دانشکاه تهران وتربیت مدرس اجرا شد، این دستور هم اجرا میشود.کلاه احمدی نژاد دیگر پشم ندارد.خدا هیچ عزیزی حتی بلا جهتش را اینقدر ذلیل نکند.ضمن اینکه وزرای کشور،اطلاعات،ارشادوعلوم از جای دیگری دستور میگیرند وبرای احمدی نژاد تره هم خورد نمیکنند

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.