پنج‌شنبه 14th ژوئن 2012 , ساعت: 07:06کد مطلب : 12664 نسخه قابل چاپ
تهران در سومین سالگرد تظاهرات میلیونی 25 خرداد 1388

حضور نیروی انتظامی و لباس شخصی ها در برخی میادین تهران

بنا به اخبار دریافتی توسط سایت ملی – مذهبی در سالگرد تظاهرات میلیونی ۲۵ خرداد در اعتراض به نتایج انتخابات در سال ۸۸ و اعلام تجمع اعتراضی سکوت توسط شورای هماهنگی راه سبز امید در مراکز عمومی و میادین و پارک ها در سومین سالگرد جنبش سبز؛  درمناطق مرکزی تهران از زیر پل دروازه شمیران تا تقاطع خیابان نواب فضا به صورت نیمه امنیتی در آمده است. اما تحرک محسوسی مشاهده نمی شود.

طبق همین خبر نیروی انتظامی و تعدادی لباس شخصی در میدان های فردوسی، ولی عصر، هفت تیر، تقاطع نواب در خیابان انقلاب و… دیده می شوند. در برخی از این میادین ماشین های ون و نیروهای موتوری هم مشاهده شده اند ، اما به تعدادی کمتر از روال معمول در گذشته.

هم چنین برخی پارک ها مانند پارک لاله ، دانشجو ، ملت و … نیزشلوغ به نظر میرسند. برخی ناظران آن را وضعیت طبیعی پنجشنبه ها میدانند و برخی نیز این حضور را معنادار تلقی میکنند.

در داخل پارک ها حضور پلیس محسوس نیست و به نظر میرسد لباس شخصی ها به صورت نامحسوس شرایط را تحت نظر دارند.

 


 1. رجب

  این هم نتیجه ؛ خیانت دیگر خاتمی که با رای دادن خود در انتخابات فرمایشی مجلس ؛ آن تعداد اندک شجاع که به خیابان می امدند را هم مایوس کرد.
  اصلاح طلبان ابتدا باید از دوران به اصطلاح طلائی امام اعلام برائت بکنند و از مردم معذرت خواهی نمایند (همانند مرحوم ایت الله منتظری رضوان الله الیه )و بابت اهمال کاریها و فرصت سوزی های ۸ سال دوران اصلاحات نیز همین معذرت خواهی را انجام بدهند.
  و سپس حساب خاتمی و مشتی فرصت طلب ترسو را از خود جدا کنند ؛ سپس فرا خوان دهند و تا زمانیکه این حداقل کارها را نکنند ؛ مردم پشیزی برای اینها ارزش قائل نخواهند شد و جان و مال خود را به خطر نخواهند انداخت.

 2. lord

  خانه نشین شدن سبزها دلیلی نداشت به جز بی خایه بودنشون. موسوی وکروبی و و خاتمی و شورای هماهنگی و … همه چرت و پرت و محض خود ارضایی روحی سبزهاست. بعد از عاشورای ۸۸ و بال رفتن ظرفیت اعمال خشونت توسط حکومت سبزها هم به قول معروف ماست ها رو کیسه کردن. از همون اول هم تابلو بود جماعتی که نود درصدش رو قشر متوسط رو به بالا تشکیل میده حاضر به پرداخت هزینه در شرایط سخت نیست.

 3. hoo

  آقایان عزیزیعنی هنوزباورنداریدکه مردم ازاینهمه حماقت شما سرخورده شده ودیگربه فراری های خوش نشین هیچ چشم اعتماد وامیدی نبسته انددستکم قدری واقع بین بوده وازاین خوش بینی فریبنده ای که درفضای واقعا مجازی گرفتارآمده دست برداریدوباچشمانی بازوبیداربه تحلیل مسائل جامعه خودبپردازید.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.