جمعه 28th آگوست 2015 , ساعت: 11:08کد مطلب : 84033 نسخه قابل چاپ
درخواست مطهری از آیت الله یزدی

حصر موسوی و کروبی و ممنوع‌البیانی خاتمی را در دستور کار اجلاس خبرگان قرار دهید!

علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی یک بار دیگر خواستار روشن شدن وضعیت مهدی کروبی و میر حسین موسوی و ممنوع التصویری سید محمد خاتمی شد.

این نماینده مجلس که از ابتدا خواستار روشن شدن وضعیت رهبران در حصر جنبش سبز شده است این بار در نامه ای به آیت الله یزدی رئیس مجلس خبرگان ضمن اعتراض به وضعیت نامشخص خاتمی، کروبی و موسوی از وی خواسته است حصر رهبران جنبش سبز و ممنوع التصویری رئیس جمهور اسبق ایران را در دستور کار اجلاس آتی خبرگان قرار دهد.

متن کامل نامه این نماینده مجلس به نقل از سایت وی به شرح زیر است:

آیت‌الله محمد یزدی دامت برکاته

رئیس محترم مجلس خبرگان رهبری

 

با اهداء سلام و تحیت، نظر به این که در موضوع ممنوع‌التصویری و ممنوع‌البیانی رئیس جمهور اسبق و نیز در مسئله حصر خانگی نخست‌وزیر دوره جنگ و همسرش و رئیس اسبق مجلس، مراجع مسئول مستند قانونی ارائه نمی‌کنند و پاسخگو نیستند، مستدعی است این دو موضوع در دستور کار اجلاس پیش روی مجلس خبرگان قرار داده شود تا با تدبیر و هدایت رهبر گرانقدر انقلاب اسلامی این دو معضل حل و فصل گردد.

از جناب‌عالی که محضر درس استاد شهید آیت‌الله مطهری را درک کرده و با سیره آن شهید آشنا هستید این انتظار نزد اقشار مختلف ملت وجود دارد. قبلا از حسن توجه آن مقام محترم سپاسگزارم.

 

با تقدیم احترام

على مطهرى


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.