چهارشنبه 13th نوامبر 2013 , ساعت: 05:11کد مطلب : 54714 نسخه قابل چاپ
فعالان سایبری حزب‌الله

حسن روحانی مراسم عزاداری آقای خامنه ای را نیمه کاره رها کرد

فعالان سایبری حزب‌الله می‌گویند حسن روحانی مراسم نخستین شب عزاداری برای امام سوم شیعیان که همه‌ساله از سوی آقای علی خامنه‌ای در حسینیه «امام خمینی» برگزار می‌شود را نیمه‌کاره ترک کرده است.

به گزارش دیگربان آن‌طور که این فعالان سایبری نوشته‌اند شامگاه دوشنبه (۲۰ آبان) هنگام ورود آقای روحانی به حسینیه «امام خمینی» حاضران در حضور علی خامنه‌ای شعار «مرگ بر آمریکا» و «هیهات من‌الذله» سر داده‌اند.

برخی نیرو‌های حزب‌الله حاضر در این مراسم همچنین در صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی نوشته‌اند که روحانی پس از آغاز مداحی مهدی سلحشور٬ این مراسم را ترک کرده است.

سلحشور یکی از مداحانی تهران است که چندی پیش از مذاکرات دولت حسن روحانی با آمریکا با تعبیر جنسی بسیار زننده‌ای یاد کرده بود که در ‌‌نهایت مجبور به تکذیب گفته‌های خود شد.

در تصاویری که از سوی پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر جمهوری اسلامی منتشر شده٬ حسن روحانی در برخی از تصاویر دیده نمی‌شود.

در دومین شب برگزاری این مراسم که شامگاه سه‌شنبه (۲۱ آبان) با حضور سه تن از نوادگان آیت الله روح‌الله خمینی در «حسینیه امام خمینی» برگزار شد نیز حاضران شعار «مرگ بر آمریکا» سر دادند.

حامیان آقای علی خامنه‌ای نوادگان آقای خمینی٬ اکبر هاشمی رفسنجانی٬ محمد خاتمی و حسن روحانی را از طرفداران مذاکره با آمریکا می‌دانند در دو ماه گذشته حملات تندی متوجه آن‌ها کرده‌اند.

 


حوزه :
  1. محمود

    این کارها نمک نرمش قهرمانانه است ، اما مقام معظم رهبری باید متوجه باشند که زیاد شور نشود ، انوقت میشود ، آش نخورده و دهن سوخته .

  2. صدای ایرانی

    خداوندا شر این قوم زبان نفهم خاین و عظمای خودشیفته شان را از سر ملت ایران کم کن.

  3. یه بنده خدا

    خدا همه دیکتاتورها علی الخصوص خامنه ای را {…} کند

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.