دوشنبه 9th سپتامبر 2013 , ساعت: 05:09کد مطلب : 51260 نسخه قابل چاپ
حمید رضا ترقی :

جنگ سوریه به ضرر دولت روحانی است

حمیدرضا ترقی٬ عضو ارشد حزب موتلفه گفته که حمله نظامی غرب به سوریه به «ضرر» سیاست‌های دولت تازه کار حسن روحانی تمام خواهد شد.

به گزارش  دیگربان به نقل از  خبرگزاری «تسنیم» آقای ترقی این مطلب را طی سخنانی در «مجمع حامیان ولایت» شهر نیشابور بیان کرده است.

وی گفته که حمله نظامی به سوریه «موضع ایران نسبت به آمریکا را خصمانه کرده و راه مذاکره و گفتگو را می‌‎بندد.»

آمریکا و برخی کشور‌های غربی در دو هفته گذشته از احتمال حمله نظامی به سوریه خبر داده‌اند که دولت روحانی نیز تاکنون موضع معتدلی در این خصوص اتخاذ کرده است.

حسن روحانی هفته گذشته گفته است: «اگر برای مردم سوریه مشکلاتی بوجود آید جمهوری اسلامی به وظایف دینی و نوع دوستانه خود برای کمک غذایی و دارویی به مردم سوریه اقدام خواهد کرد.»

جمهوری اسلامی از متحدان شناخته شده بشار اسد در جهان شناخته می‌شود و طی دو سال گذشته با صرف ده‌ها میلیارد دلار مانع از سرنگونی رژیم اسد در این کشور شده است.

از نیروی «قدس» سپاه پاسداران به عنوان بازوی نظامی ایران در جنگ‌های داخلی سوریه نام برده می‌شود که با وجود تحمل هزینه‌های هنگفت مالی و انسانی همچنان به جنگ ادامه می‌دهد.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.