یکشنبه 5th آگوست 2012 , ساعت: 05:08کد مطلب : 18840 نسخه قابل چاپ
عضو اپوزیسیون سوریه با رد ادعای العربیه

جندالله زائران ایرانی را ربوده است/ ربوده شدگان سپاهی نیستند

یکی از اعضای اپوزیسیون سوریه مدعی شده ربایندگان زائران ایرانی متعلق به گروه تندرو  جند الله هستند . این در حالی است ارتش آزاد سوریه مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه این عضو اپوزیسیون سوریه  به دشمنی این گروه با شیعیان اشاره کرد و ادعای شبکه العرببه مبنی بر اینکه این افراد عضو سپاه پاسداران هستند را رد کرد.

وی در این مورد گفت:« اینکه این اعضا عضو سپاه پاسداران هستند درست نیست اگر آنها سپاهی بودند چرا در یک اتوبوس بدون محافظ و در یک جاده ای با امنیت کمتر از جاده فرودگاه حرکت می کردند. »

این عضو اپوزیسیون با انتقاد از افراط گرایی جندالله این گروه را مسئول کشتار ۱۵ تن از اعضای  وابسته به شیعیان علوی در یلدای سوریه معرفی کرد.

پیش تر خبرگزاری فرانسه گزارش داده بود که اجساد تکه تکه شده و سوخته  شده ۱۵ نفر در یلدای سوریه پیدا شده است. گروه جندالله با ربایش این افراد مرتکب این جنایت شده بود.

خاطرنشان می شود العربیه با انتشار فیلمی مدعی شده بود زائران ایرانی ربوده شده سپاهی هستند.

 

 

0

  1. ناظر

    ارتداد و مهدور الدم بودن بندگان خدا که سلاخ انحصاری نیست ، هر دیوانه ای میتواند از آن استفاده کند و اسم خودش را بگذارد جندالله و ثواب هم ببرد! کی میخواهیم بیدار شویم ؟

    0

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.