یکشنبه 5th آگوست 2012 , ساعت: 04:08کد مطلب : 18838 نسخه قابل چاپ
فرمانده سپاه یزد با حمه به جنبش سبز، اصلاحات و جریان انحرافی

جمهوری اسلامی بر‌ترین قدرت جهان است!

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: به یمن الهی، اکنون جمهوری اسلامی برترین قدرت جهان است.

به گزارش پانا، سردار اکبر فتوحی در همایش کمیته های هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان یزد با ذکر مطلب فوق گفت: کفر جهانی روزگاری با استفاده از قدرت نظامی، سیاسی، روانی و مدیریتی خود توانسته بود خود را به عنوان ابرقدرت جهان معرفی کند اما حوادث اخیر در سطح منطقه و شکست آنان در اجرا و پیاده کردن طرح هایشان نشان داد دیگر خبری از آن ابرقدرت نیست.

وی با اشاره به اینکه امروز در حال تشکیل جامعه اسلامی هستیم، گفت: مردم ایران پیش از این انقلاب اسلامی، حکومت اسلامی و دولت اسلامی را برپا ساخته و تجربه کرده اند. اکنون باید جامعه ای را بسازیم که آرمان، اهداف و آرزوهای بزرگ اسلام را برای بشریت محقق کند و در مرحله بعد به سمت ایجاد امت اسلامی پیش برویم.

فتوحی با بیان اینکه کفر جهانی با دوبرنامه تهاجم فرهنگی و محاصره اقتصادی به تقابل با تشکیل جامعه اسلامی پرداخته است، تاکید کرد: برای تشکیل جامعه اسلامی، این دو مانع باید برداشته شود و خواهید دید که مردم به کمک الهی این کار را به زودی خواهند کرد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، فتنه سبز، اصلاح طلبان و جریان انحرافی را اضلاع مثلث شومی دانست که در جهت کمک به اهداف کفر جهانی قدم بر می دارند، خاطرنشان کرد: اینها بدانند که در داخل کشور و به خصوص در استان یزد از جایگاه و پایگاه مردمی برخوردار نبوده و نخواهند بود.

خاطرنشان می شود پیش تر نیز فرماندهان سپاه به رهبران جنبش سبز حمله کرده بودند. این در حالی است مطابق قانون اساسی نظامیان حق دخالت در سیاست را ندارند. با این وجود این فرماندهان که روز به روز از قدرت بیشتری هم برخوردار می شوند در تمام مسائل داخلی و بین المللی بدون اینکه صلاحیت داشته باشند اظهار نظر می کنند.


 1. shirazi

  خواب باشی خیر باشد جناب نافرمانده
  آن موقعیکه ایران برترین قدرت جهانی بود موقعی بود که مملکت ولی فقیه بی کفایت و دروغین نداشت
  موقعی بود که هنوز دیو را بیرون نکرده بودیم تا این فرشتگان بر ما حکومت کنند
  موقعی بود که انقلاب نکرده بودیم تا اعلیحضرت بروند و اعلیحضرت دیگری بیایند و دور قاب چینان با القاب مختلف
  اورا بت کنند
  خدا نیاورد روزی را که خدای نکرده یک ترقه در رود چون اول کسانی که بلافاصله فرار را بر قرار ترجیح دهند حضرت عالی و هم پالگی هایتان و در راس آیات خدای دروغین میباشند

 2. حامد

  میگویند دو سال بعد از قتل ناصرالدین شاه یک نفر در بازار گفت که ،مگند شاه رو کشتند . ظاهرا یزد جای مناسبی است برای بی خبری ، در عصر ارتباطات هم .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.