یکشنبه 16th ژوئن 2013 , ساعت: 05:06کد مطلب : 46135 نسخه قابل چاپ
همراهی نیروی انتظامی با جشن مردم در گچساران

جشن های پیروزی در شهرهای مختلف کشور

جشن شادی پیروز انتخاباتی در شهرستان های مختلف کشور برگزار شد. به عنوان نمونه ای از این جشن های سراسری گزارش دریافتی از گچساران در زیر منتشر می شود.

به گزارش سایت ملی- مذهبی پس از اعلام نتیجه نهایی انتخابات و پیروزی اصلاح طلبان ، مردم گچساران در حرکتی خودجوش جلوی ستاد دکتر روحانی تجمع کردند و با تشکر از اعضای ستاد جشن پیروزی گرفتند .

طبق همین گزارش جمعیت انبوه یادآور حماسه دوم خرداد ۷۶ بود . حضور زنان و جوانان در این تجمع برجسته و چشمگیر بود . مردم با دستبندهای سبز و بنفش شعار میدادند ” یا حسین ، میرحسین – زندانی سیاسی آزاد باید گردد- موسوی و کروبی آزاد باید گردند – سلام بر خاتمی درود بر روحانی – سلام بر سه مصلح ایرانی هاشمی و خاتمی و روحانی – ندای آقا سلطان مبارک مبارک – خون شهیدان آزادی را ارمغان آورد.

در این جشن مردمی در جلوی ستاد آقای روحانی تعداد زیادی پلیس ضد شورش حضور داشت که همکاری خوبی داشتند و با شادی مردم همگام شدند.

به همین مناسبت ستاد تبلیغاتی آقای روحانی در گچساران پیام زیر را منتشر کرد:

 به نام خدا

آنان که گفتند الله و بر این ایمان پایدارماندند، حاضر نشدند بنده ی غیر خدا شوند، و حکومت غیر خدا پذیرند،فرشتگان رحمت بر آنها نازل شوند و مژده دهند که دیگر هیچ ترسی و حزن و اندوهی از گذشته ی خویش ندارید و شما را به همان بهشتی که انبیا وعده دادند بشارت باد

ایران …… ای سرای امید …… بر بامت سپیده دمید

اگرچه دلها پر خون است .. شکوه شادی افزون است

شعور مدارانِ شور آفرین ، مردم عزیز گچساران

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور گسترده شما و با تدبیر شایسته و امید به فردای روشن باعث ایجاد شور و نشاط وصف ناشدنی در میان همه اقشار مردم شد .

راه حق و اصلاح طلبی ، یکبار دیگر بر تارک اندیشه نشست و نوید تحول خواهی ملت را به گوش جهانیان رساند .

شما مردم هوشیار ، با تلاش گسترده و ستودنی خود ، حق بودن راهتان را به اثبات رساندید و از این پس میبایست برای کاستن از آلام و رنجهای فراوان مردم ، طرحی نو در اندازیم و از دستآورد عظیم خود پاسداری نمائیم .

پیروزی اصلاح طلبان در حمایت از دکتر حسن روحانی و دولت تدبیر و امید کاری بس عظیم است و شایسته تقدیر .

بدون شک در این حماسه عظیم که یادآور دوم خرداد هفتاد و شش است ملت پیروز شده است و این پیروزی را به همه ایرانیان و بخصوص قهرمانان شهرستان گچساران سرافراز تبریک عرض می کنیم و احترام دیگر کاندیداها و هواداران آنها را بر خود واجب می دانیم .

باشد تا دست در دست هم برای آبادانی میهن اسلامیمان کوشش نمائیم .

 ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در گچساران


حوزه :
 1. ایرانبانو

  در بهار آزادی جای شهدا خالی…
  هرچند شادیم اما در سینه دلی پرخون ودرد داریم … مسیر تنگ وخلق ها تنگ …
  درود میفرستم به شهدای آزادی که قطره قطره خون آنان این مسیر را آغاز کردندوشادی دیشب ما نتیجه رشادت انان است ودرود بهمه زندانیان سیاسی که در بیداد گاهای ستم در سراسر ایران در اسارت اند ودر رنج مضاعت اند…باشد ثمره این انتخابات آزادی بی قید وشرط همه زندانیان سیاسی باشد . برای شبنم مددزاده ها وبرای همه آنانی که اسمشان را نمی شناسیم ودر بند اسارت اند آزادی خواستاریم بویژه زندانیان زن که دردشان ناگفتنی وحمایت از انان همیشه کمرنگ بوده است وخاصتر زندانیان گمنام که سراغی ازانان هرگز گرفته نمیشود وباز خاص تر زندانیان شهر های کوچک ویا غیر تهران که سخنی از انان نیست .باشد که درد انان گوشی بیابد ودر های قفس بی عدالتی بازشود.
  امید که دولت امید زندان های سیاسی و عقیدتی را تعطیل کند .این اولین خواسته من شهروند ایرانی ست که به روحانی رای دادم .ما آزادی بیان وعقیده می خواهیم .میثاق ما انقلاب ۵۷ است که اصلی ترین شعار ان ازادی است.

  سبزباشید به امیدآزادی

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.