پنج‌شنبه 8th نوامبر 2012 , ساعت: 09:11کد مطلب : 28886 نسخه قابل چاپ
معاون اول قوه قضائیه

جریان فتنه با ادبیات وحدت ملی و نجات ملی به میدان آمده است

سید ابراهیم رئیسی معاون اول قوه قضائیه شامگاه چهارشنبه در همایش سالانه سخنرانان برجسته کشوری که از سوی هیئت رزمندگان اسلام در مجتمع فرهنگی یاوران مهدی(عج) برگزار شد با اشراه به تحریم ها گفت:«  آنها می‌خواهند عنوان کنند شرایط سخت اقتصادی در ایران به دلیل ادامه فعالیت‌های هسته‌ای است و در واقع دشمنان می‌خواهند با ایجاد اینگونه تحریم‌ها ایران را وادار به تسلیم کنند.»

وی با بیان اینکه دشمنان قرارگاه قوی و اتاق جنگ اقتصادی را علیه کشور ما تشکیل داده‌اند، افزود: القاء ناامیدی مردم از آینده نظام و مسئولان از ابعاد جنگ روانی دشمنان است و آنها می‌خواهند بگویند عدم توانمندی مسئولان باعث به وجود آمدن این مشکلات است و در ‌‌نهایت تمرکز اصلی آن‌ها بر روی ولایت است.

رئیسی عنوان کرد: دامن زدن به اختلافات قومی و قبیله‌ای، تبلیغ ناکارآمدی نظام و فعال کردن ضد انقلاب خارج نشین از دیگر اقدامات آنها است که در این راستا همه گروه‌های ضد انقلاب را علیه انقلاب اسلامی دور هم جمع و آنها را بسیج کردند.

وی اضافه کرد: جریان فتنه امروز در داخل کشور در حال کار است و می‌خواهد بدون آنکه هزینه‌ای پرداخت کند و بدون آنکه از ظلم بزرگی که به نظام داشته توبه کند وارد صحنه شود.

معاون قوه قضائیه اضافه کرد: امروز در برخی از روزنامه‌های کشور القاء اینکه باید سیاست‌های خارجی کشور تغییر کند به چشم می‌خورد که این امر در راستای‌‌ همان حرکات دوران فتنه است.

 جریان فتنه در کشور تمام نشده است

وی با بیان اینکه جریان فتنه در کشور تمام نشده است افزود: جریان انحرافی که خود را به جایگاه ثروت و قدرت نزدیک کرده به دنبال آن است تا با ارتباط با اصلاح طلبان به نحوی نسبت به نارسایی‌های اقتصادی کشور فرافکنی کند و این تفکر را تبلیغ کند که باید با آمریکا مذاکره کرد.

رئیسی اضافه کرد: برخی از افراد ادبیات آنها در این ایام تغییر کرده و ادبیات سازش را در پی گرفتند که این ادبیات با ادبیات رهبری زاویه دارد و ادبیات عزت بخشی نیست.

معاون اول قوه قضائیه افزود: جریان فتنه و ضد انقلاب بدنبال بیان شعارهایی همانند انتخابات آزاد و القاء عدم کارآمدی اصولگرایان در اداره کشور هستند و بیان عباراتی همانند وحدت ملی و نجات ملی از ادبیات جدید آنها است.

وی با بیان اینکه در آستانه انتخابات باید وحدت از سوی تمام جناح‌های علاقمند به انقلاب و نظام حفظ شود، عنوان کرد: همه باید نسبت به اصول و محکمات انقلاب پافشاری کنند.

حجت الاسلام رئیسی عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب تمایل دارند دولت فعلی تا پایان دوره به کار خود ادامه دهد و با اتمام دوره فرود آزادی داشته باشد اما ایشان هیچ گاه مخالف بیان مطالبه از مسئولان نیستند.

 

0

  1. سلام

    فتنه ای بزرگتر از خیانت در امانت ملت و کشتار جوانان ایشان . دروغ ها و فحاشی ها و شکنجه ها و بسیاری جنایات دیگر که در این نظام مقدس باب شد. وجود ندارد.

    0

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.