پنج‌شنبه 15th اکتبر 2015 , ساعت: 02:10کد مطلب : 86408 نسخه قابل چاپ
در اطلاعیه روابط عمومی دفتر رهبر جمهوری اسلامی اعلام شد

تکذیب نقش برخی از مسئولین دفتر رهبر جمهوری اسلامی در طرح اجرای برجام

در پی نقل مطالبی مبنی بر نقش مستقل برخی مسئولین دفتر رهبر جمهوری اسلامی  در روند رسیدگی قانونی طرح «اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام»، روابط عمومی  دفتر آیت الله خامنه ای در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: این مطالب خلاف واقع و فاقد اعتبار است.

متن کامل  اطلاعیه به شرح زیر است :

«مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در موارد متعددی بر طی شدن مسیر قانونی بررسی مفاد برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) تأکید داشته‌اند و در اطلاعیه اخیر دفتر مقام معظم رهبری در تاریخ ۱۰ /۶/ ۱۳۹۴ نیز اعلام گردید که مواضع رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره این موضوع، صریح، شفاف و دقیق در سخنرانی های ماه های اخیر ایشان اعلام شده و در اختیار همگان قرار دارد.

لذا هر گونه اطلاع رسانی و بیان مطالب غلط و مغشوش مبنی بر نقش مستقل برخی از مسئولین دفتر معظم‌له در روند بررسی طرح «اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام» خلاف واقع بوده و فاقد اعتبار است و انتظار دارد صاحبان تریبونها و رسانه‌ها و سایتهای خبری، احتیاط و دقت لازم را در نقل مطالب مربوط به دفتر مقام معظم رهبری به عمل آورند».


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.