پنج‌شنبه 20th دسامبر 2012 , ساعت: 01:12کد مطلب : 32416 نسخه قابل چاپ
در پی هجوم هکرها

توضیح سایت ملی – مذهبی برای بینندگان عزیز

همانطور که بینندگان سایت شاهد بوده اند طی ساعات گذشته سایت ملی – مذهبی قابل مشاهده نبود. خوانندگان و بینندگان سایت طی تماس هایی هم این مسئله را اطلاع داده و هم دنبال کسب اطلاع در باره علت این امر بودند.

اینک که دوباره سایت قابل مشاهده است برای همراهان عزیزمان باید توضیح دهیم که در ساعات اولیه امروز صبح به وقت ایران سایت ملی – مذهبی مورد هجوم سنگین هکرها قرار گرفته و آنها با ایجاد ترافیک سنگین برای سایت در امر خدمات رسانی شرکت سرویس دهنده به سایت نیز برای ساعتی اختلال ایجاد کردند. براین اساس شرکت مزبور برای ساعاتی سایت را غیر فعال کرد تا این مشکل را مرتفع سازد.

اینک که مجددا در خدمت دوستان دل نگران مان هستیم بسیار خوشحالیم که بتوانیم به اطلاع رسانی آزاد رسانه ای و نیز ارائه تحلیلهای آگاهی بخش (از منظرهای گوناگون) و ایجاد بستری برای تلاقی این تحلیل ها یاری رسانیم.

به امید روزهای بهتر برای ملت و میهن عزیزمان ایران و برای همه اهالی رسانه که با ناملایمات گوناگونی در این را ه پر سنگلاخ مواجه اند.

 


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.