دوشنبه 16th جولای 2012 , ساعت: 10:07کد مطلب : 16603 نسخه قابل چاپ
نماینده کرمانشاه اعتراض کرد:

تنها سه ساعت آب شرب برای برخی مناطق کرمانشاه

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحران آب در استان کرمانشاه، گفت: در برخی از مناطق شهر کرمانشاه روزی سه ساعت آب برای مردم وصل می شود و چنانچه وعده های داده شده به مردم محقق نشود، نمایندگان استان در مجلس از ابزارهای قانونی لازم در این زمینه استفاده خواهند کرد .

به گزارش آژانس خبری موکریان، سید سعید حیدری طیب نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کم آبی و بی آبی در استان کرمانشاه و حتی خود شهر کرمانشاه گفت: بحران آب در این استان جدی است و ما می بینیم که در برخی از مناطق شهر کرمانشاه مردم روزی حدود سه ساعت آب دارند و بقیه ساعات از نعمت آب بی بهره هستند. وی با تاکید بر ضرورت انتقال آب به شهر کرمانشاه گفت: بر اساس وعده مسئولین قرار است تا نیمه ماه مبارک رمضان آب سد گاو شان شهرستان کامیاران به کرمانشاه منتقل شود و این مشکل حل و فصل گردد. عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسئولیت وزیر نیرو در زمینه تامین آب شرب مردم تاکید کرد: چنانچه وعده های داده شده به مردم محقق نشود، نمایندگان استان در مجلس از ابزارهای قانونی لازم در این زمینه استفاده خواهند کرد و تلاش می کنند تا حق مردم استان احیا شود.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.