سه‌شنبه 5th مارس 2013 , ساعت: 06:03کد مطلب : 38627 نسخه قابل چاپ
در مراسم کاشت درخت صلح و دوستی و افتتاح بوستان غیرمتعهدها صورت گرفت

تمجید اغراق آمیز احمدی نژاد از مشایی همراه با تکرار شعار زنده باد بهار

احمدی نژاد با غرس نهال صلح و دوستی در بوستان غیر متعهدها تصریح کرد که با کاشت درخت اعلام می‌کنیم صلح مطالبه همه ملت‌ها است.
به گزارش ایسنا، محمود احمدی‌نژاد در مراسم کاشت درخت صلح و دوستی و افتتاح بوستان غیرمتعهدها با عنوان “روز استقبال از بهار انسان‌ها در جهان” طی سخنانی گفت: به نظرم پس از صحبت‌های بسیار عمیق و پرمعنای برادر عزیزم آقای مشایی جایی برای صحبت‌های دیگران باقی نمی‌ماند!
وی تصریح کرد: امروز به نشانه همبستگی و همراهی دور هم جمع شده‌ایم، برای رسیدن به صلح و امنیت پایدار در سایه توحید و عدالت برای همه بشریت تا درختی بکاریم و تعهد خودمان را در پاسداری از عظمت، کرامت و دوستی به نمایش بگذاریم.
رییس‌ دولت دهم  گفت: چقدر زیباست که همه انسان‌ها (هفت میلیارد انسان) هر روز یک گام به سمت همدلی بردارند. اگر همه ما در چنین مسیری قرار گیریم، زندگی چقدر زیبا و دوست‌داشتنی خواهد شد.
احمدی‌نژاد گفت: امروز با هم درخت می‌کاریم و به دنیا اعلام می‌کنیم که صلح مطالبه همه انسان‌ها است. با هم جمع شده‌ایم درخت بکاریم تا نشانی از پایان زمستان بشریت و آغاز بهار باشد. ان‌شاءلله موفق باشید. زنده باد بهار زنده باد صلح و عدالت جهانی.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.