شنبه 21st سپتامبر 2013 , ساعت: 11:09کد مطلب : 51919 نسخه قابل چاپ
حسین زمان؛ خواننده معترض:

تقاضای صدورمجوز یک آلبوم و برگزاری یک کنسرت را خواهم کرد

حسین زمان خواننده ی نام آشنای موسیقی پاپ از انتشار کارهای جدیدش خبر داد.

به گزارش ملی- مذهبی وی اخیرا به دوستان و علاقه مندانش اقدامات آتی هنری اش را چنین توضیح داد :”من دو کار در گذشته انجام داده بودم به نام های ” زندونی ” و ” کی دنیاتو خط خطی کرد ” که هر دو بصورت تک آهنگ در ماه های اخیردر فضای مجازی منتشر شد “. حسین زمان در ادامه در مورد کارهای در دست انتشارش گفت:” تصمیم گرفتم شش ترانه دیگر را آماده کنم و با دو ترانه قبلی مجموعا هشت تراک را در یک آلبوم منتشر نمایم . از شش ترانه ، آهنگسازی و تنظیم چهار ترانه تکمیل شده و من سه تا از آنها را اجرا و ضبط کرده ام . یکی از چهار ترانه دارای محتوای سیاسی اجتماعی و نگاهی به وطن است و با یادی از ندا آقا سلطان از شهدای راه آزادی به نام ” فریاد ” . دو ترانه دیگر حال و هوای سیاسی ـ عاشقانه دارند نزدیک به فضای ترانه زندونی ولی با ریتم مدرن نزدیک به ترانس وهاوسو،  ترانه چهارم یک ترانه عاشقانه لطیف است که حاصل اولین همکاری من با هنرمند خوب کشورمان آقای بابک زرین است که خودم به این کار خیلی دل بسته ام .”در ادامه وی افزود: “هنوز تکلیف دو ترانه باقی مانده مشخص نشده و منتظر اتفاقات خوبی در این رابطه هستم.”

به گفته ی وی بابک صحرایی ترانه سرای محبوب این روزهای موسیقی پاپ کار سرایش چهار اثر فوق را بر عهده داشته است .

آقای زمان همچنین از انتشار دو ویدئو کلیپ از کارهای جدیدش خبر داد.

وی در آخر اضافه کرد:” قصد دارم بلافاصله بعد از استقرار مسئولین جدید وزارت ارشاد برای مجوز این آلبوم و نیز برگزاری کنسرت اقدام نمایم . چنانچه مجوز بگیرم کار را در ایران و در غیر این صورت در خارج از ایران منتشر خواهم کرد.”

حسین زمان از اولین خوانندگان پاپ بعد از انقلاب است که فعالیتش را به طور رسمی با آلبوم «شب دلتنگی» شروع کرد که در زمان خودش با اقبال زیاد مخاطبان روبرو شد. از این خواننده ی مستقل و مردمی تا به حال شش آلبوم منتشر شده است. متاسفانه در سالیان اخیر وی به دلیل مواضع آزادی خواهانه اش از هر گونه فعالیت هنری ممنوع  بوده است.

برای پیگیری اخبار مربوط به این هنرمند سرشناس می توان به صفحه ی فیس بوک وی مراجعه کرد: https://www.facebook.com/hosseinzamanmusic


برچسب ها :
  1. امیداست درآمد حاصل از این آلبوم را به خانواده های زندانیان سیاسی که هنوز در بند هستند اهداء نمایند.

  2. بابک

    صدای حسین زمان رو خیلی دوست دارم. یه بغض پنهان تو لحن صداش هست.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.