جمعه 8th آگوست 2014 , ساعت: 07:08کد مطلب : 65738 نسخه قابل چاپ
باهنر:

تفکیک جنسیتی می‌تواند در دیگر نهادها هم اجرایی شود

در ادامه مواضع  محافظه کاران در مورد تفکیک جنسیتی نایب رییس مجلس شورای اسلامی هم  گفت: اجرای طرح تکریم بانوان از سوی شهرداری حرکتی صحیح بود که مورد حمایت مجلس شورای اسلامی نیز قرار گرفته است.

محمد رضا باهنر نایب رییس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس با اشاره به اقدام شهرداری تهران گفت: اقدام شهرداری تهران حرکتی صحیح بود که مجلس مورد حمایت مجلس شورای اسلامی نیز قرار گرفته است.

وی بااشاره به برخی اقدامات در خصوص  زیر سوال بردن این حرکت افزود: من متوجه نمی‌شم که چرا برخی از این اقدام مناسب انتقاد کرده و یا در حمایت از ارزش‌های دینی خجالت می‌کشند و آن را بیان نمی‌کنند.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این اقدام می‌تواند در دیگر نهادها هم اجرایی شود چراکه از بروز برخی مشکلات جلوگیری می‌کند.

وی با بیان اینکه فرهنگ جداسازی محیط کار مردان و زنان باید نهادینه شود افزود: متاسفانه برخی از مسئولان دولتی به دلایلی خجالت می‌کشند تا از این اقدام شهرداری تهران حمایت کنند، در حالی که اینجا جمهوری اسلامی است و چنین اقداماتی نیز مورد حمایت مردم است.

 


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.