جمعه ۱۲ام آبان ۱۳۹۱ , ساعت: ۰۸:۰۸کد مطلب : 28369 نسخه قابل چاپ
محمد شریعتمداری:

تعهدی به کسی نداده ام تا در انتخابات نامزد نشوم

عضو شورای عالی روابط خارجی با بیان اینکه به حضور در انتخابات فکر می کند، گفت: تعهدی نداده ام که در انتخابات ریاست جمهوری نامزد نشوم.

به گزارش مهر، محمد شریعتمداری عضو شورای راهبردی روابط خارجی و وزیر بازرگانی در دولت اصلاحات در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها در غرفه خبرگزاری مهر با اشاره به انتخابات آینده ریاست جمهوری گفت: امیدوارم فضای سیاسی، فرهنگی ، تقنینی و سیاستگذاری اصولی کشور به سمتی هدایت شود تا همه افرادی که در حوزه های فکری معتقد به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی هستند در انتخابات حضور پیدا کنند.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد اصلاح طلبان معتدل و معتقد به مسائل عقلانی کشور در انتخابات حضور پیدا کنند تا شاهد مشارکت بالای مردم در انتخابات باشیم.

شریعتمداری در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه بحث هایی در خصوص نامزدی وی در انتخابات ریاست جمهوری مطرح شده است، گفت: این روزها در مورد تعداد زیادی از افراد که می خواهند در انتخابات شرکت کنند بحث هایی مطرح می شود .

عضو شورای عالی روابط خارجی در خصوص نامزدی خودش در انتخابات ریاست جمهوری گفت: بنده در خصوص نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری آینده بی فکر نیستم و تعهدی هم به کسی نداده ام تا در انتخابات نامزد نشوم.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.