دوشنبه 16th سپتامبر 2013 , ساعت: 01:09کد مطلب : 51646 نسخه قابل چاپ
خبر خوب توفیقی برای دانشجویان ممنوع التحصیل

تعدادی از ستاره دارها به دانشگاه برگشتند

سرپرست وزارت علوم از تشکیل کمیته ویژه در خصوص دانشجویان ستاره دار و محروم از تحصیل خبر داد و گفت: تاکنون طبق بررسی های صورت گرفته، تعدادی از دانشجویان با شرایط عنوان شده، مجوز ادامه تحصیل گرفته اند.

به گزارش مهر، جعفر توفیقی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی افزود: تقاضاهای زیادی در خصوص دانشجویانی که به دلایلی محروم از تحصیل شده و ستاره دارند به کمیته بررسی این موضوع در وزارت علوم رسیده است، این تقاضاها در حال بررسی است و برای تعدادی از دانشجویان بعد از بررسی ها، مجوز بازگشت به تحصیل صادر شده است.

وی ادامه داد: این بررسیها ادامه دارد و وزارت علوم، این مسئله را دنبال خواهد کرد.

سرپرست وزارت علوم در پاسخ به این سئوال که آیا حضورش به عنوان سرپرست در جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد قانونی است به مهر گفت: وزیر یا سرپرست وزارت علوم حق قانونی شرکت در جلسات هیأت امنا را دارد و من نیز در این جلسه شرکت خواهم کرد.

وی درباره تصمیمات این هیأت برای عزل فرهاد دانشجو، گفت: تصمیم گیری در خصوص وی، در برنامه هیأت امنای دانشگاه آزاد نیست.

توفیقی درباره موضع گیری اش در سال ۸۸ نیز تاکید کرد: قول داده ام همه چیز را در مجلس بگویم.

خاطرنشان می شود این دانشجویان به خاطر فعالیت های سیاسی و فرهنگی خود در دانشگاه ممنوع التحصیل شده بودند.

بازگشت دانشجویان ستاره دار یکی از شعارهای انتخاباتی مهدی کروبی در انتخابات ۸۸ بود که در دولت روحانی در حال محقق شدن است.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.