چهارشنبه 27th ژوئن 2012 , ساعت: 06:06کد مطلب : 14292 نسخه قابل چاپ
ناراحتی دیپلمات‌ها از اظهارات رحیمی در همایش مبارزه با مواد مخدر:

ترویج و توزیع مواد مخدر کار «صهیونیست‌‌ها» است

اظهارات محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهوری در همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در تهران که در آن هیئت‌های دیپلماتیک کشورهای خارجی و بعضا غربی نیز حضور داشتند،جنجالی شد.

به گزارش عصر ایران معاون اول رییس دولت دهم در همایش روز گذشته در اظهارات خود اسراییل را به ترویج و توزیع موادمخدر در جهان متهم کرد.

وی، تجارت مواد مخدر را کار« صهیونیست‌ها» عنوان کرد و گفت: در صهیونیست‌ها نمی‌توان یک نفر معتاد پیدا کرد و ما می‌خواهیم از محققان و سازمان‌های بین المللی بپرسیم که چرا صهیونیست‌ها ترویج و گسترش دهنده مواد مخدر هستند، اما خود آنها معتاد نیستند

رحیمی ادامه داد: توسعه و گسترش مواد مخدر و شیشه ریشه در آموزه‌های تلموت صهیونیست‌‌ها دارد در این کتاب آموزش داده شده که غیر یهود را چگونه نابود کنند.

روزنامه نیویورک تایمز آمریکا با انتشار گزارشی از واکنش دیپلمات های اروپایی حاضر در این همایش به نقل از آنها نوشت که از شنیدن این قبیل اظهارات شوکه شده اند.

یک دیپلمات اروپایی که نخواسته نامش فاش شود به این روزنامه گفته است : ” این قطعا بدترین سخنرانی بوده که تا حالا در طول عمرم شنیدم. چرا ما ( با حضور خود در چنین همایش‌هایی )از همکاری با چنین انسان‌هایی حمایت می کنیم؟

یک دیپلمات دیگر غربی اما با دفاع از حضور در چنین جمع هایی حتی با وجود ایراد چنین اظهاراتی گفت :” اگر ما از سازمان ملل حمایت نکنیم تا در مبارزه با مواد مخدر به ایران کمک کند ، صداهایی مانند صدای رحیمی تنها صدای موجود در آنجا (ایران)خواهد بود.”

گفتنی است روز سه شنبه به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر همایشی با حضور مقامات کشورمان ، نمایندگان سازمان ملل ونیز دیپلمات های خارجی در تهران برگزار شد.

این نخستین بار نیست که اظهارات مقامات سیاسی جمهوری اسلامی درباره اسراییل، هلوکاست و مسایلی از این دست با انتقادات و حملات کشوهای مختلف از جمله کشورهای غربی ها مواجه می‌شود.


 1. متین

  آقای رحیمی هم کاشف بزرگی هستند که پیشنهادمیشه جایزه نوبل احمقها رادرسال ۲۰۱۲ به ایشان بدهند

 2. alil

  جلبه واقعا

  ایشان متهم به بیش از ۳ ملیارد دزدی از شرکت بیمه است . از طرف دیگر متهم اختلاص استانداری اخیر النا اعتراف کرده که میاردها تومن به ایشان رشوه داده . حتا زن ایشان هم متهم به باج خواهی از این متهم شده و متهم ادعا کرده ملکی به مبلغ شش میلیارد تومان را همسر رحیمی به نوعی به عنوان باج از ایشان طلب کرده .

  شما ببینید که کار یک مملکت باید به چه وضع فضاحت باری برسه که یک همچین شخصی معاون اول ریس جمهوری باشد و با کمال پر روی گردنش را هم بالا بگیرد و بعد برای چاچلوسی درگاه ملوکانه سخنان اقا پست بر لب براند .

  حکومت کنونی ایران تبدیل به یک لجنزار از فساد و دزدی و ریا و دروغ و کثافتکاری شده که در تاریخ ایران بی سایقه است . تمام مسولین نظام بلا استثنا سرگرم اختلاص و دزدی شدند و داروقه هم مشغول حفظ تاج و تخت خود .

  تنها چیزی که امروز میتواند به درستی تدایی گر وضعیت حکومت ایران باشد چاه فاضلاب است و بس..

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.