شنبه 26th آوریل 2014 , ساعت: 01:04کد مطلب : 62442 نسخه قابل چاپ
با وعده مسئولان امنیتی

تجمع صبح شنبه خانواده زندانیان سیاسی لغو شد

سایت کلمه از لغو تجمع صبح شنبه خانواده‌های زندانیان سیاسی که قرار بود مقابل دادستانی تهران برگزار شود خبر داد و تاکید کرده این تجمع   با وعده جدی مسوولان امنیتی لغو شد.

به گزارش کلمه، انتقال فوری سایر زندانیانی که در انفرادی هستند به بند عمومی، رسیدگی به مسایل پزشکی و صدمات وارده به زندانیان از جمله وعده های فوری مسوولان امنیتی تهران به نمایندگان خانواده های زندانیان سیاسی است.

در همین راستا نمایندگان خانواده ها متن کوتاهی را منتشر کرده اند که  به شرح زیر است:

به نام خدا

نظر به اینکه غروب جمعه ۹۳/۲/۵ مقامات مسئول در مورد حادثه خونین حمله به بند ۳۵۰ زندان اوین (تاریخ ۲۸ فروردین) طی مذاکراتی با نمایندگان خانواده های زندانیان سیاسی قول مساعد مبنی بر برگرداندن زندانیان انفرادی بند ۲۴۰ به بند عمومی ۳۵۰، رسیدگی به مسائل پزشکی و صدمات وارده به زندانیان توسط مراجع پزشکی قانونی و دیگر خواسته های اعلام شده توسط خانوده ها داده اند لذا خانواده های زندانیان سیاسی جهت نشان دادن حسن نیت خود، تجمع صبح شنبه مقابل دادستانی تهران را لغو کرده و منتظر نتایج پیگیری مسئولان امر و تحقق خواسته های قانونی و به حق خود می مانند.

البته بدیهی است در صورت عدم تحقق وعده های مسئولین خانواده های زندانیان سیاسی حق خود می دانند که از طرق قانونی تا رسیدن به کلیه مطالبات خود پیگیر موضوع شوند.

نمایندگان خانواده های زندانیان سیاسی


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.