چهارشنبه 17th ژوئن 2020 , ساعت: 09:06کد مطلب : 117551 نسخه قابل چاپ
ابوالفضل قدیانی

بیانیه‌ی ابوالفضل قدیانی به مناسبت یازدهمین سالگرد جنبش سبز

روز یکشنبه ۳/۲۵/ ۹۹ یازدهمین سالگرد جنبش سبز بود و یازدهمین سالگرد چند رویداد تاریخی بزرگ و ماندگاراست.

۱-یازدهمین سالگرد بزرگترین راهپیمایی اعتراضی و ضد استبدادی تاریخ این کشور چه پیش از انقلاب و چه پس از انقلاب می باشد.
۲- یازدهمین سالگرد جنبشی است که نام و یاد آن لرزه بر اندام مستبد و اصحاب استبداد می اندازد.
۳-یازدهمین سالگرد عریان شدن زوال مشروعیت نظام استبداد دینی و ولی فقیهش علی خامنه‌ای است.
۴-یازدهمین سالگرد بر انداختن تام و تمام پردهٔ تزویر از چهرهٔ مستبد امروز ایران و استبداد دینی است.

این که آقای خامنه‌ای پس از این راهپیمایی اعتراضی گفت : آبروی نظام رفت یا آبروی نظام را بردند اشاره به همین دو نکته فوق دارد جنبش سبز زنده است چون مطالبات آن که همان جمهوریت تام و تمام ،دمکراسی ،حکومت قانون،عدالت،آزادی های فردی و اجتماعی،حقوق شهروندی،توسعهٔ اقتصادی و سیاسی است تاکنون معوق مانده و بر آورده نشده است.واکنون با شدت بسیار بیشتری مطالبه می شود.

جنبش سبز آتش زیر خاکستر است با این وضعیت بحرانی و انسان شکن اقتصادی چندان طولی نمی‌کشد که شعله ور گردد.رهبران جنبش سبز قریب ده سال است که در حصر به سر می برند و همچنان هدف کینه توزی و انتقامجویی مستبد امروز ایرانند اما محکم و استوار بر سر موضع خود علیه استبداد ایستاده‌اند.

چند روز پیش آقای محمد تقی کروبی فرزند شیخ شجاع اصلاح طلبان آقای کروبی طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که آقای کروبی ماه گذشته دچار بیهوشی شده با تعلل نیروهای امنیتی با یک ساعت تأخیر به بیمارستان اعزام و مورد مداوا قرار گرفته است به خاطر شرایط کرونایی پس از یک روز به منزل (محل حصر) باز گشته.فرزند ایشان تأکید کرد علیرغم ضعف جسمانی از روحیه ای بسیار عالی و مقاوم بر خوردار است .از خداوند کریم سلامتی و تندرستی این عزیز محصور و دو عزیز محصور دیگر را مسئلت دارم.

امیدوارم هرچه زودتر حصر غیر قانونی و ظالمانه شکسته شود. مردم شاهد آزادی محصورین و آزادی زندانیان سیاسی باشند.که از اساس دستگیری و محاکماتشان غیر قانونی و ستمگرانه بوده است ‌به هر حال هر حادثه سوئی که برای محصورین و زندانیان سیاسی عزیز رخ دهد مسئول اصلی آن آقای خامنه‌ای است که باید پاسخگو باشد.


ابوالفضل قدیانی ۹۹/۳/۲۷


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.