شنبه 1st فوریه 2014 , ساعت: 07:02کد مطلب : 59079 نسخه قابل چاپ
هشدار باهنر به روحانی:

به رادیکال های ساختار شکن میدان ندهید

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی خود را موظف می داند که دولت را از اقدامات شتابزده، گرایشات تند سیاسی و میدان دادن به رادیکال های ساختارشکن و کسانی که مجدداً خواب های آشفته فتنه گری و هنجارشکنی را می بینند برحذر دارد.

به گزارش  مهر، در جلسه علنی روز شنبه مجلس شورای اسلامی محمدرضا باهنر  گفت: پس از ده ها سال که دنیا بین دو قدرت استکباری جهان یعنی اردوگاه های شرق مارکسیست و غرب لیبرال دموکرات گرفتار شده بود و میلیون ها انسان بی گناه که فقط به خاطر آزادی خواهی و عدالت طلبی به خاک و خون کشیده شده بودند در کشوری که هزاران سال زیر یوغ شاهنشاهان دست و پا می زد به رهبری یکی از سلاله پاک حضرت زهرا(س) انقلابی رخ داد که به تعبیر تحلیلگران استکباری زلزله ای بود تا بسیاری از ساختارهای جهان سلطه را به هم ریزد و دگرگونی عظیمی در تاریخ معاصر به وجود آورد.

نایب رئیس مجلس ادامه داد: مجلس شورای اسلامی خود را موظف می داند که از دولت یازدهم در رسیدن به این اهداف متعالی به شرط اعتدال، خردگرایی، عمل فراجناحی، شجاعت در تصمیم و اقدام به موقع حمایت کند و دولت را از اقدامات شتابزده، گرایشات تند سیاسی و میدان دادن به رادیکال های ساختارشکن و کسانی که مجدداً خواب های آشفته فتنه گری و هنجارشکنی را می بینند برحذر دارد.

خاطرنشان می شود این اظهارات روحانی در شرایطی بیان می شود که اخیرا فعالیت نهادهای موازی نیز برای تحت فشار قرار دادن فعالان سیاسی و مدنی حامی روحانی افزایش هم یافته است.


حوزه :
برچسب ها :
  1. سید حسن

    آقای «بی هنر» ملت ایران هرچه می کشد از این ساختاری است که بهشان تحمیل کرده اید. ما اگر از شما، خط امامتان، مقام مفلوک دیکتاتورتان، رژیم سفله پرور و جنایتکارتان و ساختارتان بیزار باشیم چه کسی را باید ببینیم و اینها را چگونه باید به شما بفهمانیم؟ ساختار را مردم کشورها تعیین می کنند. شما و امثال شما چه کاره اید که بتوانید رژیم منحوستان و ساختار منحوس ترش را به مردم شریف ایران تحمیل کنید؟ ما در خرداد ۸۸ تودهنی دندان خرد کنی به مقام کریه «بلاهت سفیه» زدیم و توجیه کنندگان رژیم منحوس و ساختارتان را نزد تمام مردم خردمند و آزادیخواه جهان رسوا کردیم، اما شما که سنگ پای قزوین را از رو برده اید باز هم زیر سبیلی رد کنید و دم از ساختار و ابقای رژیم چپاولگرتان بزنید.

  2. محمدرضا

    البته اگر ساختار شکنش تریاکی باشه ملالی نیست

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.