سه‌شنبه 23rd جولای 2013 , ساعت: 04:07کد مطلب : 48156 نسخه قابل چاپ
محمدرضا رحیمی

به دولت تهمت های زیادی زده شده به احترام رهبری سکوت می کنیم

معاون اول رئیس‌  دولت دهم  گفت: تهمت‌های زیادی به دولت‌های نهم و دهم زده‌اند اما به احترام رهبری حرفی نمی‌زنیم و حرفی هم نخواهیم زد‌ اما در همه جا حرکات ما ثبت شده است.

به گزارش فارس، محمدرضا رحیمی دیشب در جشن ثبت جهانی باغ موزه اکبریه بیرجند اظهار کرد: خدمات بی‌منت و گسترده دولت آقای احمدی‌نژاد تمام‌شدنی نیست و گاهی اوقات آمار خدمات دولت آنقدر بزرگ است که خودمان به تردید می‌افتیم.

وی  که تعاریف اغراق آمیزی از کارهای دولت ارائه می کند افزود: در مبارزه با فساد در طی دولت‌های نهم و دهم اقدامات بسیار زیادی انجام شده است اما هنوز به حد دلخواه نرسیده‌‎ایم.

معاون اول رئیس‌ دولت دهم با بیان اینکه تحریم‌‎ها را از مدت‌ها پیش پنهان کرده تا دشمن شاد نشود، گفت: در سال گذشته شدت تحریم‌ها به حدی بود که برای تجارت جهان گرفتاری‌های زیادی داشته‌ایم و تمام راه‌های پولی کشور در دنیا با تحریم مواجه شده است اما دولت در چنین شرایط سختی کارهای بسیار بزرگی مانند مسکن مهر، گازرسانی، ساخت بیمارستان واحداث راه‌ و جاده‌های شهری و روستایی را در کشور انجام داده که این خدمات دولت در تاریخ ثبت می‌شود.

رحیمی با اشاره به تهمت‌های زیادی که به دولت‌های نهم و دهم زده‌اند، تاکید کرد: به احترام رهبری حرفی نمی‌زنیم و حرفی هم نخواهیم زد‌ اما در همه جا حرکات ما ثبت شده است.

خاطرنشان می شود بسیاری از کارشناسان دوره احمدی نژاد را یکی از سیاه ترین دوران های تاریخ ایران می دانند.


حوزه :
 1. شیرازی

  رهبری هیچ احترامی ندارند . شما هم اگر راست میگوئید سکوت نکنید

 2. حامد

  هر چه نباشد ، معامله با فسادش را از اقای رحیمی نمیتوان نپذیرفت . بی شک بزرگ بودنش هم قابل تردید نیست . از اینها گذشته رعایت حال رهبری را راست میگوید و از مماشات رهبر با دولت مشخص است . باز هم از همه اینها گذشته منت گذاشتن رحیمی چقذر حال میدهد ، حاصل بصیرت انحصاری .

 3. شما جناب آقای رحیمی، همــه ی کارهایتان از روز نخست بااغراق آغاز گشتــه و بااغراق هم دارد پایان میگیرد،
  اولین اغراق گروه نگبت شما رای بالای ۲۰وچنــد میلیونی ای بود که برای آقای احمدی نژاد خواندند، که این مورد توهــینی بود بسیار بزرگ به شعور تمام ایرانیان ! معنی و مفهوم این عمل این بود، ملت ایران که از روی ناچاری بد و بدتر آقای خاتمی را انتخاب کرده بودند بعــد از ایشــان ترقی که نکردند هیــچ! بلکه آمدند آقای احمدی نژاد را انتخاب کردند که به باور یقین از عهده یک دهستان بزرگ برنخواهد آمد، یعنی ایشان کدخدای یک روستای بزرگ هم نمیتواند بشود،اطمینان داشته باشید که مردم با آن ۴تا دروغی که در رابطه با آقای هاشمی گفته بود رای نیاورد، بلکه تعدادی ساده لو فریب آن دروغ های شاخدار ایشان را باور کردند و آمدند به ایشان رای دادند و بقیه را هم برایش ساختند، درانتخابات ۸۸که اصلا” رای بالای ۷میلیون را هم نداشت، چون دراین انتخابات همــه ی آن اصولگرایان هم به ایشان رای نداده بودند، ولی چه کنیم که می باید رای ۲۲ میلیونی آقای خاتمی باید می شکست، بهرحال در زمان شما وگروه نگبت شما دروغ رواج یافت، دزدی ومال مردم خوری احیا گردید و…الی تا آخر که اگر قرارباشد شمرده شود، ازحوصله خارج میشود، چون گروه نگبت شما روزی بدون دروغ وریا زندگی نکردید، بنا براین بی صبــرانه انتظار میکشیم تا دوازدهــم همــین ماه یعنی ۱۲تیر ماه را پیشنهاد میکنیم که در تقویم بنویسنــد”خروج نگبت از زندگی ملت” ویک مطلب را هم آویزه گوشتان بکنیــد که این دوران خواب و خیالی بیش نبود برای شما و گروه نگبت شما!

 4. hassan

  راس میگه چرا تهمت میزنید. دولت به این خوبی قدرش را نمیدانید.
  صداقت – پاکی – درستی – تخصص – تعهد همه در این دولت جمع است
  نه اختلاسی میشه – نه کسی دروغ میگه
  همه چیز کارشناسی شده عالی به پیش میرود – اقتصاد کشور عالی
  اینقدر ارزانی هست – میوه گوشت ارزاق عمومی اینقدر ارزان هست – قیمتها سیر نزولی دارد
  میگویند اگر این دولت یک دوره دیگر بماند – اصلا شما لازم نیست برای خرید پول بدهید
  چون همه چیز با سیر نزولی قیمتها تقریبا رایگان میشود.
  تمام تتئورسین های اقتصادی جهان متعجب هستند که این نوابغ اقتصادی در ایران چگونه عمل میکنند

  مردم قدر این دولت را نمیدانند مرتب تهمت میزنند . بسه دیگه – کار خوبی نیست

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.