چهارشنبه 14th آگوست 2013 , ساعت: 10:08کد مطلب : 49366 نسخه قابل چاپ
نظر پرویز پرستویی در مورد نمایندگان مجلس

به خودتان احترام نمی گذارید به مردم احترام بگذارید/ پخش این تصاویر آبروریزی است

پرویز پرستویی بازیگر مطرح سینمای ایران در  گفت وگو با ایسنا  با اشاره به جلسات مجلس شورای اسلامی برای رأی اعتماد به وزیران کابینه ی دولت یازدهم گفت: من گلایه ای ازاین جلسات که این روزها به صورت مستقیم از تلویزیون برای سراسر دنیا پخش می شود، دارم.

وی افزود: متاسفانه می بینم رئیس جمهوری که با رأی مردم انتخاب شده در مجلس حضور دارد و وزرا درباره ی برنامه شان توضیح می دهند اما بسیاری از این نمایندگان که از طرف مردم در آن جا حضور دارند، هیچ توجهی ندارند و مدام گرم صحبت کردن و راه رفتن هستند.

پرستویی پخش چنین تصاویری را یک آبروریزی دانست و گفت: از آقای لاریجانی به عنوان رئیس مجلس توقع دارم که این افراد را از جلسه بیرون کنند و به این نمایندگان می گویم اگر به خودتان احترام نمی گذارید حداقل به مردمی که به شما رأی دادند، احترام بگذارید. هر کلمه ی این وزرا سرنوشت ساز است. شما گوش نمی کنید و بعد مشکلات به وجود می آید، حداقل به مردم بی احترامی نکنید.

خاطرنشان می شود پخش برخی تصاویر مبنی بر وجود بی نظمی در مجلس و برخی از اظهارات خارج از دایره ادب باعث توجه رسانه ها به وضعیت مجلس شده است.


حوزه :
 1. شیرازی

  پرستویی عزیز . اینها این نمایندگان از طرف مردم آن جا حضور ندارند و همه آنها نوکران خامنه ای و اشغالگران خانه ملت هستند شما هم خوب میدانید . به کی احترام بگزارند به ملت ؟ و یا …….؟

 2. مسعود

  یکی از معضلات اساسی در چند سال اخیر عملکرد ضرغامی بوده است که در بی کفایتی دست کمی از
  احمدی نژاد ندارد, , نداشتن برنامه درست اطلاع رسانی
  با بهانه قرار دادن دموکراسی و شفافیت برنامه هایی که نباید پخش شود روی انتن می رود.
  مذاکرات علنی مجلس از سالیان قبل بروی ایستگاه اف ام در داخل تهران پخش میشد . اما ناگهان این
  برنامه را در تلویزیون برای سراسر دنیا پخش نمودند.
  هیچ نهادی هم نیست که صدا و سیما را مواخذه کنه !!!
  باید گفت که از جریان مناظره انتخابات سال ۸۸ تا امروز صدا و سیما دست به اقداماتی مشکوک برای مهیا
  نمودن بستر هتاکی و افشا گری ببنفع اصول گرایان فاسد یا خوارج نظام را فراهم اورده است. ضمن انکه بطور گزینشی با بزرگنمایی و کوچکنمایی اخبارهای مختلف فضا را بنفع یک گروه خاص حفظ میکند.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.