شنبه ۸ام مهر ۱۳۹۱ , ساعت: ۰۶:۰۷کد مطلب : 24938 نسخه قابل چاپ
به خاطر بازی در فیلم سفارشی قلاده های طلا

به امین حیایی پیشنهاد کاری نمی دهند

یک سایت اصولگرا خبر داد امین حیایی به دلیل بازی در فیلم سفارشی قلاده های طلا با کاهش پیشنهادهای کاری مواجه شده است.

سایت آوینی فیلم با اشاره به این  موضوع آورده است:« انگار قرار نیست حواشی قلاده ها طلا پایان یابد.حالا بعد از گذشت چند ماه از اکران این فیلم ضد فتنه بازیگرانش مورد هجوم قشر فتنه گر سینما قرار می گیرند و یا بایکوت می شوند و یا مورد ضرب و شتم قرار می گیرند. ماجرای برخورد زشت کارگردان فیلم مارمولک با بازیگر قلاده های طلا و دیگر برخوردهایی که با بازیگران این فیلم در فضای مجازی و واقعی شده است همگی نشان از یک مافیای کثیف در پشت پرده دارد.این را می توان از گفته ها امین حیایی یکی از بازیگران اصلی قلاده های طلا هم فهمید، زمانی که در گفت وگویی رادیویی در پاسخ به این سوال که چرا کم کار شده اید؟ گفت: متاسفانه بعد از بازی در یک فیلم سیاسی…»

این سایت سپس با انتقاد از صدا و سیما ادامه داده است:« منصور ضابطیان که اجرای برنامه را بر عهده داشت و سابقه کاریش در مجلات و نشریات سبز نظیر چلچراغ، پای وی و دیگر هم مسلکانش را به صدا و سیما باز کرده با قطع سخنان امین حیای قصد انحراف بحث را داشت که البته موفق نشد. امین حیایی به سوال نابه جای ضابطیان توجهی نکرد و ادامه داد: این رویه خوب نیست که شرایط را برای بازیگران و عوامل این فیلم تنگ کنند.هرچند منظور حیایی مشخص بود اما انگار این حرف ها به مذاق امثال منصور ضابطیان خوش نیامد که مصاحبه با او را کوتاه کردند.»

آوینی فیلم مدعی شده است صدا و سیما این روزها در تسخیر بچه ها و نیروهای برنامه ساز اصلاح طلب درآمده به گونه ای که می بینیم رادیو هفت، نقره و دیگر برنامه های پرخرج سیما و البته صدا به این افراد واگذار می شود.

فیلم قلاده های طلا به سفارش نهادهای امنیتی تولید شده بود و کارگردان این فیلم تلاش داشت رهبران جنبش سبز و طرفدارانشان را عامل بیگانه و منشا اعتراضات مردمی را به بیرون ازکشور نسبت دهد.


 1. mohamadian

  عقل جمعی تصوری روشن از افرادی مثل حیایی دارد که جایشان در همان سطح به قول شجریان خالطوری است.کدوم بازیگری بدون اینکه از نقشش خبردار بشه شروع به کار میکنه.لابد اگر کسی به این اشخاص پیشنهاد بازی در فیلمهای ضد اخلاقی هم بده توش نتقش بازی میکنه.

 2. حماسه ایرانی

  روش بسیار خوبی است. هنرمند فقط به علت اقبال مردم مشهور و مورد علاقه واقع می شود. کسی که مردم او را طرد کنند و پشتش به شاهکوه قدرت باشد، به تکیه گاهی تکیه کرده است که در دراز مدت نمی تواند روی آن حساب کند. سینما یک هنر است که مخاطبانش خرج آن را می دهند. اگر مخاطبی نداشته باشد، خود به خود حذف می شود. ناگفته نماند که امین حیایی از نظر هنری هم آش دهن سوزی نیست که جایش در سینما خالی باشد. مردم هنرمندان خود را خود انتخاب می کنند و دوست می دارند حتا اگر ۲۰ سال به جرم چاپلوس نبودن در خانه شان نشسته باشند. تشییع پیکر فردین بازیگر اسطوره ای ایران، خود مصداق بارز این حقیق بود.

 3. حماسه ایرانی

  با تشکر از آقای محمدیان، فکر نمی کنم فیلمی از قلاده های طلا ضد اخلاقی تر به آقای حیایی پیشنهاد شود و اصلن هیچوقت در ایران ساخته شده باشد. شاید منظور شما فیلمهایی باشد که سازندگان آنها قوادان هستند. شک نکنید که قوادان سیاسی احترام کمتری به اخلاق می گذارند تا قوادان حرفه ای چون این دومی ها با قوادی خودشان زبان به تحسین جنایتکاران نمیگشایند و مظلومان را به سخره نمی گیرند.

 4. حامد

  تقصیر کسی نیست ، مردم فتنه گرند و کاری هم نمیشود کرد .

 5. shirazi

  مردم فتنه گرند و با این هنرمندان درباری کاری ندارند . اگر هم بایشان پیشنهاد نقشی شود و بازی نمایند مطمئنا این فتنه گران به دیدن آن فیلم نخواهند رفت. هنرمند باید در قلب مردم باشد نه در …….سید علی آقا و وزیر ارشاد
  درود بر تمام هنرمندان مردمی چون آقای پرستویی . آقای کیانی . خانم کوثری . خانم فاطمه معتمد آریا و سایرن

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.