یکشنبه 30th دسامبر 2012 , ساعت: 04:12کد مطلب : 32909 نسخه قابل چاپ
دفاع کوچک زاده از عزل وزیر بهداشت

به احمدی نژاد گفتم مرد باش و این وزیر را عوض کن!

مهدی کوچک زاده در گفت و گو با ارگان رسانه ای دولت گفت: اخیراً علی‌رغم تذکر صریح رهبر معظم انقلاب، ایشان{دستجردی} مجدداً اختلافی که با رئیس‌ بانک مرکزی یا مسئولان اقتصادی مبنی بر تخصیص ارز برای دارو داشت را رسانه‌ای کرد و دعوای مسئولین را به میان جامعه و فضای افکار عمومی کشاند.

کوچک زاده اضافه کرد:من پیش از برکناری خانم دستجردی اعلام کردم آقای رئیس‌جمهور مرد باش و وزیری را که به حرف رهبری گوش نمی‌دهد برکنار کن. گفتم آقای احمدی‌نژاد وزیری که اختلافات داخلی دولت را رسانه‌ای می‌کند و به میان جامعه می‌آورد عوض کن و اجازه نده احساسات مردم در آستانه انتخابات با مواضع خانم وزیر جریحه‌دار شود. من حتی به خود خانم وزیر گفتم: خانم وزیر اگر راست می‌گویید و اگر اینقدر فساد در زیرمجموعه شما هست که دارو وارد نمی‌شود و به جایش غذای سگ وارد می‌شود و شما نمی‌توانید کنترل کنید ، میز و پست را رها کرده و استعفا بدهید و اگر دروغ می‌گویید خدا عاقبتت را به خیر کند که اینطور با یک دروغ مردم را نگران می‌کنید و می‌گویید دولت اسلامی پول برای تهیه غذای سگ می‌پردازد اما برای واردات دارو ارز نمی‌دهد! شما که موضوع به این سادگی را نمی‌توانید رفع کنید و البته با رسانه‌ای کردن آن بر حجم و گستره آن می‌دمید پس چرا میز خود را رها نکرده و استعفا ندادید!پس بنابراین آقای رئیس‌جمهور باید وزیری را که برخلاف نظر صریح رهبری اقدام به التهاب‌آفرینی در جامعه می‌کرد را تغییر می‌دادند که البته مقداری این اقدام دیر صورت گرفت.

 هجمه رسانه‌ای اخیر، مقدمه‌سازی برای فتنه جدید است

نماینده افراطی تهران  درباره هجمه‌ رسانه‌ای هماهنگ و پرحجمی که پس از برکناری وزیر بهداشت علیه اقدام رئیس‌ دولت دهم صورت گرفت نیز معتقد است این رویه غلط رسانه‌ای می‌تواند منجر به ایجاد ناآرامی و التهاب و تنش در جامعه بشود و این رویکرد به بهانه عزل یک وزیر را در راستای فتنه بزرگتری که طراحی شده و در آستانه آن قرار داریم می داند. وی اضافه کرد: برای همین هم تعجب می‌کردم که چرا خانم وزیر سابق بدون توجه به مشی رسانه‌های ضدانقلاب و مخالفان دولت که اسقاط این دولت را پی‌گیری می‌کردند چنین مواضع دشمن شادکنی می‌گرفتند.

رسانه‌های اصولگرا اشتباه می‌کنند

کوچک‌زاده در ادامه با انتقاد از پروپاگاندایی که با نام اصولگرایی در جامعه تنش‌زایی می‌کنند نیز ابراز داشت: آنچه که در این سایت‌ها و مطبوعاتی که داعیه اصولگرایی هم دارند می‌بینم از دیدگاه بنده ناپسند است چرا که معتقدم این روش رسانه‌ای اصولگرایان منجر به خواست دشمن که همانا یک شورش ضد دولتی است می‌شود و این رویکرد رسانه‌ای خلاف نظر رهبر انقلاب است فارغ از اینکه ما طرفدار دولت باشیم یا مخالف دولت این شیوه مورد تأیید رهبر انقلاب نیست.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.