شنبه 14th سپتامبر 2013 , ساعت: 06:09کد مطلب : 51560 نسخه قابل چاپ
خط و نشان باهنر برای سرپرست وزارت علوم:

بعید می‌دانم مجلس به توفیقی رأی اعتماد بدهد

نایب‌رئیس مجلس با بیان اینکه روحانی باید وزرایی را به مجلس معرفی کند که نمایندگان بتوانند به آنها رأی اعتماد بدهند، گفت: بعید می‌دانم مجلس به توفیقی رأی اعتماد بدهد.

محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  فارس با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود سه وزیر پیشنهادی در اوسط مهرماه به مجلس معرفی شوند، گفت: با توجه به اینکه، مهر ماه باید مدارس فعالیت خود را آغاز و دانش آموزان به مدارس بروند، حدس من این است که آقای روحانی معرفی وزیر را به بعد از ایام بازگشایی مدارس واگذار می‌کنند.

وی با بیان اینکه علاقمند هستیم که وزرای پیشنهادی روحانی برای وزارت‌خانه‌های علوم، آموزش و ورزش اینار از مجلس رای اعتماد بگیرند، گفت: توصیه ما به آقای روحانی این است که ملاحظه مجلس را بکند و افرادی را به مجلس معرفی کند که مجلس بتواند به آنها رای اعتماد بدهد.

باهنر درباره احتمال معرفی توفیقی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم نیز گفت: امیدواریم آقای روحانی، آقای توفیقی را معرفی نکند چون بعید می‌دانم مجلس به توفیقی را اعتماد بدهد.

خاطرنشان می شود محافظه کاران به دلیل  نزدیکی توفیقی به رهبران جنبش سبز و اصلاحات حساسیت ویژه ای روی وی دارند.

 


حوزه :
  1. حمید

    اقای باهنر میدانند که اکثر نمایندگان مجلس هم مانند خود ایشان پیام انتخابات اخیر را درک کرده اند ، هرچند که به گمان من ، خود ایشان قبل از فرستادن پیام از طرف مردم هم چیزهایی را درک کرده بودند .
    ملاحظه مجلس را هم باید خود نمایندگان بکنند ، نمیشود که دو سال تمام با ترس و لرز انجام وظیفه کرد . مرگ یک بار و شیون یک بار .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.