سه شنبه ۳ام مرداد ۱۳۹۱ , ساعت: ۰۲:۰۵کد مطلب : 17456 نسخه قابل چاپ
پیامکی که در میان مردم به سرعت در حال انتشار است

بعد از سقوط اسد به خیابان‌ها بریزید و شادی کنید

همزمان با پیشروی مخالفان بشار اسد رئیس جمهور سوریه و تداوم نبردهای سنگین در دمشق و حلب در شبکه های اجتماعی و میان مردم پیامی به صورت گسترده در حال انتشار است که مردم را دعوت می کند بعد از سقوط بشار اسد رئیس جمهور سوریه به خیابان ها ریخته و علیه سیاست های فعلی نظام اعتراض کنند.

بنا بر به گزارش های رسیده به سایت ملی-مذهبی این پیامک ها به صورت گسترده ای از طریق تلفن های همراه میان شهروندان ایرانی پخش شده است و در برخی از شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک به سرعت قابل توجهی در حال انتشار است.

در این پیام  از مردم خواسته شده بلافاصله بعد از سقوط بشار اسد به خیابان ها ریخته و ابراز شادمانی کنند و از این طریق به سیاست های حکومت اعتراض کنند.

خاطرنشان می شود مقامات جمهوری اسلامی از همان آغاز قیام مردم سوریه علیه حکومت بشار اسد بدون توجه به مطالبات مردم سوریه از سیاست های دمشق حمایت کرده و رسانه های حکومتی نیز همگام با رسانه های حکومت سوریه معترضان را تروریست و آشوب گر خطاب می کنند.

در حالی که  مقامات سوری از حمله هوایی و زمینی به مخالفان خود در دمشق خبر می دهند مقامات جمهوری اسلامی از جمله وزیر امور خارجه منکر هر گونه ناآرامی در سوریه هستند.

مقامات جمهوری اسلامی معتقد هستند سقوط اسد به جبهه مقاومت علیه اسرائیل آسیب جدی می زند و اعتراض های مردم سوریه را ساخته و پرداخته اسرائیل و آمریکا می دانند. جمهوری اسلامی، سوریه را عمق استراتژیک خود می داند و تا کنون تلاش کرده با حمایت های  همه جانبه از سقوط بشار اسد جلوگیری کند.

 


 1. shirazi

  بعداز درک واصل شدن بنی امیه و بنی عباس ایران هم همه میریزیم تو خیابان و شادی میکنیم
  بخصوص برای شیخ جهنمی

 2. DR Delavar

  beciar jaie taasof ke in gune shaieat dar saite dustane melly mazhabi pakhsh mi shavad in nist magar bi ettelai az hujume neokanha v aarabe darbast vabaste be garbe v turkieie ozve nato be surie be hadafe be ham zadane taadole khavare miane be nafe nato . dar eine hal rejime dictatorie asad v har rejime zede mardomi baiad monhaseran be niruie laiazale mardome har keshvar sar negun shavad na ba oul v slahe padeshahe vahabi ia amire bilionere quatar v ordugane ozve nato. ba tashakkor faravan.

 3. کوشیار گیلانی

  فکر خوبیه. تظاهرات ۲۵ بهمن هم به بهانه بهار عربی راه افتاد که حکومت تحملش را نداشت. البته معلوم نیست که مردم از این موضوع استقبال کنند. ضمن اینکه مقامات حکومت هم در صورت سقوط بشار اسد شدیداً خونشان به‌جوش خواهد آمد و ممکن است همین شادی مردم را هم تحمل نکرده و سرکوبش کنند. در هر صورت فکر بسیار پسندیده‌ای است.

 4. حمید

  همصدا با دکتر دلاور گرامی از سایت معتبر ملی مذهبی انتظار است در گرماگرم هجوم اخبار سراسیمه نشده ودچار غفلت نشود. اگر اکثریت قاطع مردم سوریه هم مخالف فعال اسد بودند بازهم در معادلات کنونی که مخافان تحت کنترل و هدایت انگلیس و آمریکا و به وساطت خودفروختگان و متحجرین القاعده ای و دیگر اذناب مزدور عربستان سعودی عمل می کنند ودارند نقشه راه خاورمیانه بزرگ غرب و صهیونیسم را پیاده می کنند تفاوتی حاصل نمی شد .قضاوت با اصول نسبت دارد نه با راس ها !حقیقت تلخ است اما ناگفته پیداست که عزیزانی مثل شما هنوز در کشورهای اسلامی گرفتار روحانیت انحرافی ، در اقلیت هستید . ولی شک نکنید که اکثریت همچنان استحمار زده اند . در کشورهای عربی هنوز و به مراتب بیش از ما ایرانیها . خبر را هم طوری گزارش کرده اید که در وحله اول گمان می رود مردم در سوریه خود را آماده می کنند به خیابان بیایند در حالیکه منظور خبر مردم ایران است . معضل و بد بختی ما هم اینست که مردممان موفقیت اذناب استعمارگران را جشن می گیرند ! !

 5. ملی-مذهبی

  چطوره که شما لازم ندیدید در انتهای چنین آشوبی کی میتونه بیاد چای اینها؟
  لابد آمریکا و ناتو، یا هر سگ دیگه ای برای شما فرق نمیکنه!
  شما راستی از کدام نوع نوبرانه ملی! مذهبی! هستید؟!

 6. خوش فکر

  ishallah soghote bashar asaad va soghoute zalem nazdik,va vahagh bar batell va terorrist pirouzast,inshaallah rabell allamin

 7. حمید

  اجبار کوتاه نویسی ممکن است سوتفاهم ایجاد کرده باشد. منظور از ” مردممان ” بینندگان و مشتاقان تلویزیونهای لوس آنجلسی و البته سبزهای به اصطلاح لائیک ،پهلوی چی ها ، اصحاب استکهلم و واشنگتن و بروکسل ، جمهوری خواهان و یا اکثرییتهای سلطنت طلب !؟ وامثالهم و…….به مدراتوری شبه……مثل شهرام همایون ها، سازگاراها،نوریزاده ها،بهنودها،نوری علاها، عباس میلانی ها و همه دیگرانی است که در معرض فریب این بازیگران قرار دارند .آشوب کنونی سوریه اگر با شتاب فعلی پیش برود شباهت روزافزونی به لیبی یا عراق و یا افغانستان پیدا خواهد کرد.متاسفانه در حوصله این یادداشتها نیست تا به خودمان تشر بزنیم که در حقیقت ما مردم مسلمان منطقه سالهای مدیدیست که جنگ را باخته ایم.والا باید ابتدا از ریشه و ماهیت فرقه علوی و حداقل از ماهیت مکارانه و الیگارشیک حزب بعث و دستگاه اختاپوسی سازمانهای اطلاعاتی تبهکار آن گفت و نوشت . همانطور که میدانید دوران عقب نشینی استعمار بعد از جنگ جهانی دوم مستعجل بود و بزودی استعمار نو پاگرفت و روابط بهره کشی سابق در اشکال جدیدتر ودر کنار باصطلاح استقلال سیاسی مستعمرات سابق دوباره برقرارشد .در نظم نوین پس از فروپاشی شوروی همان محافل و دول استعماری سابق برای تصاحب همان مواد اولیه ومنابع انرزی اعلام کرده اند که می خواهند همان نظام استعماری سابق را بر قرارکنند. فقط اینبار توجیه گرانشان به قد و قواره آدام اسمیت و جان استوارت میل مزدوران کمپانی هند شرقی نیستند بلکه در ایران ما … هائی مثل نوری علا، عباس میلانی،زیبا کلام و امثال بهنودها هستند که میدان راخالی ببینند نوری مالکی ها و کارزائی ها و امروز و فردا رضا پهلوی را ملی قالب می زنند! و اتفاقا” با توجه به جمعیت جوان کشورهای منطقه که طبعا” روبه پیشرفت و علم وآگاهی و امکان رهائی از اسلام سنتی معیوب ( چه شیعه و چه سنی ) دارند ، ناظمان جدید استعمار درست مانند گذشته جنگها و آشوبهای نسل کشی براه انداخته اند تا در مداومت خونریزیها ترکیب دموگرافیکی را چنان بر هم بزنند که تا سالها کشورهای قربانی از رمق ونیروی ملی کارآمد محروم بماند. عراق و افغانستان و حالا لیبی و سوریه را ببینید !از ۲۰۰۳ میدانید چه تعداد عراقی کشته شده است ؟ مجروحان ، معلولان ، آوارگان ، دیوانگان و…..که جای خود دارند!

 8. ملی-مدهبی

  چطوره که شما لازم ندیدید، بگید در انتهای چنین آشوبی (در ایران کنونی)، کی میتونه بیاد جای اینها؟
  لابد آمریکا و ناتو، یا هر سگ دیگه ای برای شما فرق نمیکنه!
  شما راستی از کدوم نوع نوبرانه ملی! مذهبی! هستید؟!

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.