چهارشنبه 5th فوریه 2014 , ساعت: 11:02کد مطلب : 59363 نسخه قابل چاپ

بزرگداشت یاد منوچهر داورپناه فعال سیاسی – صنفی ملی – مذهبی در فومن

مراسم پنجمین سال درگذشت مرحوم منوجهر داورپناه در فومن برگزار شد.

به گزارش ملی – مذهبی مردم قدرشناس فومن و دوستان و آشنایان مرحوم منوچهر داورپناه در پنجمین سالگرد درگذشت وی یاد او را با برگزاری مراسمی در یکی از مساجد فومن گرامی داشتند.

منوچهر داورپناه از فعالان سیاسی دهه شصت بود که به تلاش های خود برای ساختن زندگی بهتر برای مردم جامعه اش در دهه های بعد نیز ادامه داد. وی توزیع کننده نشریه ایران فردا در فومن و از فعالان ملی – مذهبی دلسوز و مهربانی بود که به علت خلق و خو و منش والا و مردمی اش مورد احترام خاص مردم شهرش قرار داشت.

منوچهر داورپناه با محرومیت از مشاغل مختلف، به حرفه های گوناگونی از جمله ماهی فروشی و رانندگی ماشین های سواری کرایه بین شهری روی آورد و از تجربه فعالیت سیاسی به فعالیت و تجربه حرکات مدنی – صنفی نیز پای گذاشت.

 وی در سالهای پایانی عمر کوتاه اما پربارش فرد مورد اعتماد و نماینده هم صنفی های خود بود.

داورپناه پس از گذران یک دوران کوتاه مدت بیماری به علت کاستی های بیمارستانی، در تهران درگذشت. تشییع جنازه وی با حضور گسترده مردم فومن ، دوستان و همفکران و نیز هم صنفی هایش برگزار شد.

جمعه گذشته نیز پس از سالها هنوز یاد و خاطره اش تازه بود و خانواده و آشنایانش با برگزاری مراسم یادبودی خصایل نیکوی اخلاقی و مهربانی های وی را مرور کردند و پس از پنج سال باز نم اشکی چهره هر آنکه وی را می شناخت خیس کرد.

سایت ملی – مذهبی یاد وی را گرامی می دارد و برای خانواده و دوستان و آشنایانش آرزوی موفقیت و تداوم مشی و منش وی را دارد.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.