چهارشنبه 27th ژوئن 2012 , ساعت: 02:06کد مطلب : 14250 نسخه قابل چاپ
سازمان ادوار تحکیم وحدت (شعبه بوشهر) برگزار کرد

بزرگداشت سحابی ها و هدی صابر

مراسم بزرگداشت سالگرد مهندس عزت‌الله سحابی و شهادت هاله سحابی و هدی صابر به همت اعضای سازمان دانش آموختگان ایران ( ادوار تحکیم وحدت ) در بوشهر برگزار شد .

به گزارش ادوار نیوز، در این مراسم که به همت اعضای سازمان دانش آموختگان ایران ( ادوار تحکیم وحدت ) شعبه بوشهر برگزار شد ، اعضای این سازمان و جمعی از دوستداران جریان ملی – مذهبی حضور یافتند .

در ابتدای این مراسم سخنرانان به معرفی مختصری از پیشینه جریان ملی – مذهبی و نقش این جریان در دوره های مختلف سیاسی – اجتماعی ایران پرداختند .در ادامه تقی رحمانی طی یک پیام تصویری به سخنرانی در رابطه با شخصیت ، علایق و منش فکری و عملی مهندس عزت الله سحابی ، هاله سحابی و هدی صابر پرداخت .

همچنین سروده ای از دکتر محمد ملکی در گرامی داشت این سه هم پیمان عشق ، پخش گردید . در انتها حاضرین به بحث و گفتگو در رابطه با شخصیت های برجسته جریان ملی – مذهبی ، منش و روش مهندس عزت الله سحابی ، هاله سحابی و هدی صابر و همچنین به ایراد خاطراتی در رابطه با حضور نیروهای ملی – مذهبی در بوشهر و فعالیت های خیرخواهانه و آموزشی  آنها در مناطق محروم پرداختند .

0

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.