چهارشنبه 14th آگوست 2013 , ساعت: 01:08کد مطلب : 49374 نسخه قابل چاپ

برگزاری تجمع اعتراضی در دهدشت در اعتراض به سخنان بزرگواری

درپی نطق  سیدعلی محمد بزرگواری نماینده  کهگیلویه وبویراحمد در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با کابینه دکتر روحانی در روز دوشنبه ۲۱ مردادماه ، جمعی از مردم حوزه انتخابیه این نماینده تجمع اعتراضی برگزار کردند.

به گزارش سایت این استان،عصر سه شنبه تعداد زیادی از مردم شهرستان کهگیلویه در اعتراض به سخنان این نماینده در میدان مرکزی دهدشت تجمع و پلاکاردهایی را که حاوی شعارهایی اعتراضی بود با خود حمل می کردند.

شعارهایی از قبیل “بزرگواری اعتدال اعتدال”، “ما لرها اهل فرهنگیم نه چماق”، “چماقت را زمین بگذار، عذرخواهی کن”، “روحانی رای ما یادت نره” و”بزرگواری دنبال مطالبات مردم باش “ بر روی پلاکاردها و دست‌نوشته‌های معترضان نوشته شده بود.

در این تجمع اعتراض، تعدادی از شرکت کنندگان به بیان نقد سخنان دیروز وعملکرد این نماینده مجلس پرداختند؛ ضمن‌آنکه این تجمع در آرامش کامل برگزار شد.

بر اساس گزارش‌های رسیده به سایت استان همچنین تعدادی از شهروندان ”لر” مقیم شهر تهران نیز در اعتراض به سخنان بزرگواری جلوی مجلس شورای اسلامی تجمع کرده بودند که با حضور و رایزنی برخی نمایندگان مجلس و نیروهای نظامی و امنیتی به تجمع خود پایان دادند.

خاطرنشان می شود بزرگواری نماینده افراطی مجلس در سخنان خود از چماق لری برای رسیدگی به مطالبات حوزه انتخابیه اش از وزرا خبر داده بود.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.