سه‌شنبه 9th آوریل 2013 , ساعت: 08:04کد مطلب : 41189 نسخه قابل چاپ
یک نماینده مجلس:

برگزاری میتینگ انتخاباتی در ورزشگاه آزادی قشون کشی علیه رهبری است

عوض حیدرپور٬ نماینده مجلس از «میتینگ انتخاباتی» تیم احمدی‌نژاد در ورزشگاه آزادی به عنوان «قشون‌کشی در برابر نظام و رهبری» یاد کرد.

به گزارش دیگربان آقای حیدر‌پور روز سه‌شنبه (۲۰ فروردین) به سایت فردا نیوز  گفته است: «اگر احمدی‌نژاد بخواهد با برگزاری میتینگ در آزادی لشگر‌کشی به راه اندازد به معنای قشون‌کشی علیه فرمایشات رهبری است.»

وی افزوده که این اقدام دولت استفاده از بیت‌المال محسوب شده و «غیر قانونی» است و دولت حق ندارد در انتخابات آینده ریاست جمهوری «به نفع یک جریان خاص از اموال مردم ریخت و پاش کند.»

این نماینده مجلس همچنین اظهار کرده در این «میتینگ انتخاباتی» که دو وزیر کابینه در آن دست دارند قرار است از شعار انتخاباتی تیم احمدی‌نژاد با عنوان «زنده‌باد بهار» رونمایی شود.

حیدر‌پور در بخش دیگری از این گفتگو از آغاز دوباره سفر‌های استانی احمدی‌نژاد انتقاد کرده و این اقدام را نیز «غیر قانونی» و در راستای حمایت از جریانی خاص در انتخابات آینده دانسته است.

به گفته وی «جریان انحرافی قصد واگذاری دولت را ندارد و هدفشان ایجاد دولتی با مدل پوتین -مدودوف است.»

این نماینده مجلس در پایان نیز از برخورد و تذکر جدی مجلس با اقدامات محمود احمدی‌نژاد و دولت دهم خبر داده است.

  تیم احمدی‌نژاد قرار است هفته آینده با عنوان جشن تقدیر از اعضای ستاد تسهیلات سفرهای کشور در ورزشگاه آزادی  میتینگ انتخاباتی برگزار کند.

برگزاری این «جشن» با واکنش مخالفان محافظه‌کار محمود احمدی‌نژاد مواجه شده است.


  1. صدای ایرانی

    تو نماینده رهبری یا مردم؟ گیرم راست گفته باشی!!!!!!!!!!!! . به تو چه؟؟

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.