چهارشنبه 16th دسامبر 2015 , ساعت: 12:12کد مطلب : 89045 نسخه قابل چاپ
انتقاد صادق خرازی از اعتماد بیش از حد به پوتین

برخی به فکر حمد و سوره پوتین هستند!

سیدصادق خرازی دوشنبه شب در جمع حامیان دولت در یزد با اشاره به اینکه ایران در مقایسه با سده‌های اخیر نسبت به امروز تا این حد دارای قدرت ویژه و بازدارنده نبوده است، بیان داشت: این مهم در حالی رخ داده است که امنیت منطقه بخاطر عراق و سوریه شکننده است و حدود ۶۰ کشور در جنگ سوریه دخیل هستند.

به گزارش تابناک به نقل از روز  نو، وی افزود: این مهم و همچنین جایگاه ژئوپولیتیک ایران در منطقه موجب شد تا سران ۶ کشور قدرتمند جهان بر سر میز مذاکره با ایران حاضر شوند. این کار‌شناس سیاست خارجی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر نسبی بودن فضای سیاست خارجی گفت: دیده می‌شود برخی به فکر درست کردن حمد و سوره پوتین هستند ولی نباید فراموش کرد که پوتین همانی است که چچن را صاف کرد! و اگر دستش برسد پاکستان و افغانستان را می‌بلعد. وی در این ارتباط، راه روحانی را در سیاست خارجی، راه منطقی و معقول توصیف کرد و گفت: هدفگذاری درستی در عرصه سیاست خارجه انجام شده است.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.