یکشنبه 15th جولای 2012 , ساعت: 12:07کد مطلب : 16518 نسخه قابل چاپ
پیام تسلیت سید محمد خاتمی به مهدی کروبی

برای شما طول عمر با عزت و توفیق خدمت به اسلام و ایران طلب می‌کنم

سید محمد خاتمی رئیس جمهور سابق   در پیامی به مهدی کروبی یکی از رهبران جنبش سبز ایران ، درگذشت خواهرش را به وی و بستگان داغدارش تسلیت گفت.

خاتمی در این پیام ضمن ابراز تاسف از محرومیت دیدار مر حومه زینب کروبی با برادرش از خداوند خواست به شیخ مهدی کروبی طول عمر با عزت برای خدمت به انقلاب،اسلام و ایران عطا کند.

متن کامل این پیام به نقل از سایت شخصی سید محمد خاتمی ، بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای مهدی کروبی

بانوی بزرگوار، خواهر گرانقدرتان که زاده مجاهدی نستوه بود و در دوران ستم شاهی دربدری ها و گرفتاری های فرزندان رهبر بزرگ انقلاب، از جمله جناب عالی را با شکیبایی تحمل کرده بود، در هنگامی که حتی از دیدار شما نیز محروم بود به دیدار معبود شتافت تا ان شاء الله پاداش صبر و تحمل و نیکی خود را از خوان رحمت او دریافت کند.

این مصیبت را به جناب عالی، بیت محترم کروبی و همه بستگان داغدار تسلیت می گویم و برای آن فقیده سعیده از درگاه حضرت باری تعالی آمرزش و رحمت و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی و برای جناب عالی طول عمر با عزت توأم با توفیق روزافزون خدمت به انقلاب، اسلام و ایران طلب می کنم و از او می خواهم که گشاینده گره ها و تنگناها در جهت تأمین آرمان های انقلاب و برخورداری جامعه شریف ما از توان و شایستگی همه فرزندان برومند اسلام و ایران باشد.

با احترام

سید محمد خاتمی

۲۴ تیرماه ۱۳۹۱


  1. ناظر

    و البته که ازادیتان از حبس خانگی منوط به اراده ملوکانه ولی امر مسلمین جهان است .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.